Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözzek biciklizéshez?

Hogy öltözzek biciklizéshez?

Figyelt kérdés
Pár hete összejöttem egy sráccal és holnap biciklizni megyünk, de nem tudom, hogy hogy öltözzek fel úgy, hogy jól is nézzek ki meg azért alkalmas is legyen a programhoz. Biciklis nadrág és nylon ruha kizárva. Adnátok ötleteket? 19/l
2019. febr. 21. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Vastag cicanadrág, kényelmes egyszerű felső, kabát, bokacsizma vagy sportcipő, ha amúgy is hordasz olyat hétköznapra.
2019. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Sima egyszerű farmer,egy jó kis sneaker,amihez színben passzoló pólót válassz,ha kora délután mentek akkor még akár egy farmerkabát is elég lehet,ha később akkor valami vastagabb.
2019. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Tök jó ötlet abban a 80 km/h-s északi szélben és esőben, ami holnap lesz.
2019. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen 3/4-es farmernadrágot vennék fel farmerkabáttal

[link]

2019. febr. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én fekete sportnacit vennék fel, ha van és ahhoz vagy egy egyszerű pólót vagy egy sportpolot ha van olyan, ami jól áll 🙂

És nyilván ha hideg van, akkor arra még kabátot

2019. febr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!