Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mernétek cipőt rendelni a...

Ti mernétek cipőt rendelni a sneakerstudio oldalról?

Figyelt kérdés
Elég megosztottak az oldalról a vélemények, de csak itt van olyan cipő, amit szeretnék, szóval nem tudom, be merjem-e vállalni

2019. febr. 26. 20:53
 1/3 anonim válasza:
Én egy 70 ezres kabátot vettem tőlük és minden rendben volt.
2019. febr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Senkinek nem ajánlom!!!!Rendeltem egy cipőt amit méretprobléma miatt visszaküldtem. Próbáltam felvenni az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot a további részletekkel kapcsolatban,de sem emailre nem válaszolnak,sem telefonon nem tudom elérni Őket. Sajnos későn szereztem tudomást arról ,hogy nem én vagyok az egyedüli aki így járt.Érdemes a Facebook oldalukon elolvasni a véleményeket!!!
2020. jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En rendeltem mar azota egy cipot, kb 4 nap alatt megjott es jo is lett, szoval nem volt problemam veluk, viszont igaz, amit az elozo ir, en is olvastam a fb-os velemenyeket
2020. jan. 8. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!