Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hogy nézek ki?

Szerintetek hogy nézek ki?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebb véleményt kérek.


[link]


2019. febr. 27. 10:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes vagy ,a kép alapján nem vagy tömeg fiú ami jó szempont pár lánynál de kitudja .L
2019. febr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyes vagy, tudom hülye szó, de jóképű :) Szép a mosolyod, a szemed színe annyira nem látszik, de huncut, jól áll a borosta, nem vagy kölyökképű, az ing alapján jól öltözködsz, nem a most szokásos hülye divatnak megfelelően. Első ránézésre egy vagány nőcsábásznak tűnsz, normál testalkattal. De azt gondolom ezekkel Te magad is tisztában vagy, nem hiszem, hogy önbizalompumpára van szükséged, szóval mi az oka a kérdésnek? :)
2019. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát,épp ezért kérdeztem meg,mert nincs nagyon önbizalmam : (
2019. febr. 27. 11:12
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nincs okod rá, hogy ne legyen önbizalmad. Csajoktól milyen visszajelzéseket kaptál eddig? Kapcsolatok? Kalandok? Mi az oka az önbizalomhiánynak?
2019. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiányod van?na ne .Komolyan helyes vagy jóképű aki meg az ellenkezőjét mondja hülye .Bízz magadban ,és ne vegyl mindig mindent magadra ,.
2019. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
2 visszautasítás,még senkim se volt. Barátaim mindig bíztatnak,csak a visszautasítás miatt nem kevés van
2019. febr. 27. 11:21
 7/23 A kérdező kommentje:
*kevés van
2019. febr. 27. 11:22
 8/23 anonim ***** válasza:
A mosolyod aranyos, bár szerintem sok(ne vigyorogj ennyire :D), egy kicsit sztem túl dús a szemöldököd, de egyébként redben vagy :)
2019. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érthetetlennek tűnik, persze nem csak a külső számít, mint tudjuk. A visszautasításoknak mi volt az oka? Csak a külsőre irányult? Ha igen, akkor eddig elég érdekes lányokkal találkozhattál :)
2019. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát...is-is,d talán inkább külső
2019. febr. 27. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!