Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron hosszú nadrág? Nagyon...

Nyáron hosszú nadrág? Nagyon gáz? Mindenki rövidet hord?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a rövidet, cikinek érzem, hogy kint az egész lábam. Meg érzékeny a bőröm a napra, hamar megégek, illetve kiütéses leszek. Jobb szeretem a leggingset.
2019. febr. 28. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz!! Mindig azt hordok,esetleg még halásznadrágot. De nagyon klasszak van lennadrágból,vászon nadrágból,pamutból . Világos szinekben :) Sztem király :)
2019. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
anyám mindig csesztet, amiért nem veszek fel rövidet. de ő sem vesz fel, merthogy x-es a lába.
2019. febr. 28. 13:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is-is. Ha már hosszúnadrágot akarok felvenni, akkor munkahelyemre szoktam, úgyis légkondi van. Bár idénre meggondolom, hogy rövidnadrágot viseljek, mert narancsbőrös lettem. #feeltheirony
2019. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én sem hordok, mert nekem meg nagyon erős a lábszőröm és borotváltan is látni. Esetleg 3/4 eset, de azt is ritkán.
2019. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, ugyanazért mint a 4 es válaszoló L
2019. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát én magamból indulok ki aki meggyulladna a mostani kánikulákban hosszú nadrágban. Gondolom te kérdező lány vagy de te is válogathatsz különböző hosszúságúakból nem kell az egész lábadna kint lennie. Vagy szoknya harisnyával.


Én nem tudom megérteni azokat akik 35 40 fokokban hosszú nadrágban járnak. Ha már májusban elkezdesz rövideket hordani nem hiszem hogy egyből megégne a lábad. Lenne ideje kicsit barnulni

2019. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak vékony, divatos hosszúgatyák is, semmi gond nincs velük.
2019. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én szinte soha nem hordok rövidet, mert ekcémás a lábam.
2019. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31 vagyok, tavaly nyáron vettem fel először térdig érő nadrágot, azt is csak nagyon ritkán
2019. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyemen kötelező a hosszú nadrág, de akkor sem vennék gyakrabban rövidet, ha nem volna. Egy megfelelő hosszú nadrág hűvösebben tart nyáron, mint egy rövid.
2019. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!