Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valakit hülyének vagy igényesn...

Boros Dániel 1.2 kérdése:

Valakit hülyének vagy igényesnek tartatok ha képes kiadni 70-80 ezret egy cipőért?

Figyelt kérdés

2019. márc. 6. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem itt egy kicsit túldramatizálják egyesek a témát. 70-80 ezer a GYK-s válaszok alapján "csak" kétszer annyi, mint amit az átlag válaszolók még nem sajnálnak egy pár cipőre. Nem egy világ választja el a két kategóriát. Esetleg rá kell készülni (vagy jobban rá kell készülni) a vásárlásra, de nem egy elérhetetlen kategória.


HA! ezért cserébe egy olyan cipőt vesz az illető, ami nem rohad le a lábáról két év után, mint az átlag sportcipő, és esetleg még javítható is (varrott, nem ragasztott), akkor fajlagosan végül egyáltalán nem lesz drágább, vagy akár olcsóbb is, mint az "elérhető árú" cipő, amiből ugyanannyi idő alatt három párat elhordasz.

2019. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
Igényes 😂😂😂 Ettol nem lesz senki igenyes loool
2019. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 danimako válasza:
Figyelj. Az hogy mire mennyit költesz az a fizetésedtől és az érdeklődésedtől függ. Ha valakit a cipők érdekelnek és a pénztárcája is engedi, az ki fog adni 80-100 ezer, de akár 200000 forintot is, mondjuk egy balenciaga-ért vagy egy yeezy-ért. Ez beálítottság kérdése
2019. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tokjo valaszok. En mar vettem online 150.000 - es szandalt,de nem allt jol a labamon, visszakuldtem. Fizetesem 120 ooo volt.

Jelenleg legdragabb cipom Timberland,70.000 volt. Fizetesem u. a.


Mindig a leheto legdragabb ruhat,cipot vedd,amit csak meg tudsz venni, ha jol oltozott akarsz lenni! Stilustanacsadasokon mindig ezt hallani.

2019. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!