Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha elmész valahova (és pl nem...

Ha elmész valahova (és pl nem csak a sarki boltba) akkor megpróbálsz úgy felöltözni, kinézni, hogy 100%ig meg legyél a külsőddel elégedve?

Figyelt kérdés

2019. márc. 6. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Egyértelműen. Szerintem az lenne a normális. És itt nem kell talpig sminkre gondolni. De egy 5 perces banki elinteznivalóhoz sem kellene az agyonmosott melegítőbe menni, vagy akár edzőterembe se kellene slamposan, hiszen ott ìgyis átöltözöl. Aki nem elégedett önmagával, az szerencsétlenebb is az életben. Lehet pont kihagyod életed szerelmét, vagy életed állását útközben, mert úgy indultál el, hogy "kit érdekel hogy nézek ki, jó lesz ez a szakadt farmer"
2019. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
azért egy farmert felveszek, melegítőben nem megyek utcára
2019. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Pont lesz**rom, így is, úgy is szarul nézek ki, aki jól néz ki az szakadt melegítőben is jól néz ki, maradjunk ennyiben, nem ezen múlik.
2019. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert akkor mindig ugyanabban a ruhában mennék. Holott én megelégszem a 98 vagy 97%-os kinézettel is.
2019. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Igen. De meg tudok elégedni vele maximálisan és jól érezni magam úgy is, hogy valami kényelmesben vagyok frissen mosott és hidratált arccal, de úgy is, hogy szoknyában vagyok, sminkben, szépen fésült hajjal. Amitől ez 100% az, hogy úgy érzem, hogy az alkalomnak megfelelő, és tiszta, ápolt, igényes. Hogyha viszont úgy kéne mennem színházba, mint ahogy mozizni elugrok a barátommal, akkor biztos nem lennék teljesen elégedett. Szóval ez az elvárás igazodik az alkalmakhoz.


Különben néha nem sikerül, ha fáradt az arcom vagy pattanásos vagyok kissé, vagy rosszkedvű, de néha sportolás után izzadtan elégedettebb vagyok a külsőmmel, mint előtte. (ez biztos meglátszik, pont kétszer is sminktelenül nagykabátban állítottak meg, hogy szimpatikus vagyok)

2019. márc. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hova megyek és találkozok-e valakivel.
2019. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Soha nem lehet tudni kivel futunk össze.Én például egyszer kimentem a postáshoz pizsamában levelet átvenni erre pont arra biciklizett az exem. Kellemetlen volt. Azt hittem ,hogy senki sincs az utcában.
2019. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2019. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!