Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiként mennyi ideig lehet...

Férfiként mennyi ideig lehet kibírni harisnyában?

Figyelt kérdés
Fogadásból kell felvennem nadrág alá.
2018. dec. 14. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem rendezd meg a saját halálodat, és kezdj új életet Mexikóban! Más megoldás nincs
2018. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha felette nem lesz semmi, akkor kb 5 mp. Egyébként még talán 30 mp is van.
2018. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nadrág alatt lesz a harisnya, ahogy írtam is.
2018. dec. 14. 22:11
 4/14 anonim válasza:
97%
Off:lány vagyok de nem esik le ez a harisnyás dolog :D a harisnya kényelmes
2018. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Apám, és mennyi ideig anélkül?


Én ki se megyek harisnya nélkül, amikor ilyen mínusz 10 van. Jó, nem az a női harisnya, hanem mint a kötött pulóver ujja, meg már finoman szólva két darabban van, de hideg ellen fel szokás nadrág alá öltözni, ha valaki nem egy irodaházban csücsül egész nap.

2018. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Miért számít, hogy milyen nemű az ember? Szerintem ez teljesen irreleváns. Télen egyes férfiak hordanak is harisnyát, nem is a legvékonyabbat, mert melegít... Mi vele a gond a nadrág alatt?


Gondolom, napokig egyfolytában sem halnál bele s ott már nem a harisnya zavarna a legjobban, remélem. Persze vannak kényelmetlen harisnyák, azokkal én is morc lennék már hamar s igazából a többit sem szeretem, nem véletlenül nem hordok harisnyát soha (nyári fellépésekre szerencsére elég egy nylon bokazokni, a normális életemben pedig csakis rendes zoknik).

De egy megfelelő méretű harisnya nem különösebben kényelmetlen. Nyáron öltönyben sokkal rosszabb lehet.

2018. dec. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Még jól is fog jönni hidegbe s te is mostantól rászoksz.

Egy nyúlékonyabb darabban kényelmes is, csak hozzá kell szokni eleinte.

Van külön pasiknak tervezettek is.

Pl sporthoz, nadrág alá télre.


Akkor már olyat hordj, ne nőit.😂


25/N

2018. dec. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Én 37 éves férfi vagyok, kb 20 éve hordok gyakorlatilag novembertől márciusig harisnyanadrágot, szinte a nap 24 órájában, nekem nagyon kényelmes és nagyon szeretem hordani a harisnyát.

Az én véleményem hogy az egyik leg praktikusabb ruha ilyenkor, mert van neki lábfeje és a derekad részén is sokkal magasabb mint akármi más, nem beszélve arról hogy teljesen rá feszül a lábadra és nem gyürődik rajtad. Nincs is edtől jobb ilyenkor mint egy jó vastag pamut harisnya. Ide haza is nagyon sokat csak abban vagyok meg egy pólóba:)!

Hidd el egyszer rá kapol le sem akarod majd venni!

2018. dec. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha megyünk hidegben horgászni rajtam mindig van. Engem egyáltalán nem zavar.

Persze nem nejlon :)


Megjegyzem, Európában jó 150 évig a tehetős férfiak viselete volt a harisnya. Nők egyáltalán nem hordták. Aztán megfordult a divat.

Barokk és rokokó stílus.

2018. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Hát ha fogadásból kell fel venned akkor hajrá.... Utána le sem fogod venni.

Utolsóhoz hasonlóan én is horgászok, még ilyenkor is de mindig fel veszem. De nem csak ekkor, alapban ilyenkor már mindig veszek fel harisnyát, nálam ez ki sem maradhatna, sőt én olyan szinten szeretem hordani hogy van mikor abban is alszom. De nálam is csak a vastag pamut harisnya jöhet szóba, mást nem veszek fel!

2018. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!