Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkú szandálhoz béna...

Magassarkú szandálhoz béna testszínű harisnyát venni?

Figyelt kérdés
Egy eseményen elegánsabban kell megjelennem, mint a szokásos, és egy fekete magassarkú szandált szeretnék venni harisnyával. Gondoltam rá, hogy esetleg anélkül kéne, de ahhoz túl hideg van. Az orrvarrását úgy nagyjából behúztam a talpam alá, szóval nem látszik, csak kíváncsi lennék rá, hogy furán hatna-e?

2019. márc. 19. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16%
Soha, de SOHA sem szabad szandálhoz harisnya. Az mindenképp látszik. Nem csak az orrvarrás miatt találták ki. Ráadásul maga az a textúra amit a harisnya ad, nem illik ahhoz az érzethez,hogy az ujjaid meg kilátszanak. Ez az egyik legnagyobb divatbaki, amit ellehet követni. Vegyél fel zárt cipőt harisnyához.
2019. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%

És ha a szandi feltöri a csupasz lábat?

Mert ugye nem véletlenül találták ki a zoknit, harisnyát pont ennek a fájdalmas sérülés elkerülése végett.


De úgy látszik a fájdalmat lenyomja a divat szabály...

2019. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
Engedjétek meg hogy fasziként le írjam a véleményem. Szerintem nem gáz! A nejlonharisnya szerintem a leginkább nőiességet sugalló ruhadarab. Akkor hogy mi látszik a lábujjaknál, miért probléma. Nyilván a hagyományos krepp és üvegszálas darabok és társai amik orrerősített harisnyák, nem valók szandálhoz, vagy nyitott orrú lábbelihez! De amin csak az orrvarrás látszik miért ne lehetne használni? Lehet úgy igazítani nogy ne látszódjon. Had hozzak egy példát amit a nőkben nem értek! Pl:tetoválás! Helyes igényes nők tele varratják magukat ilyen olyan rethedvényel, az nem probléma, szandál harisnya párosítás már igen! Bocsi én nem értem! Persze akinek nem inge ne vegye magára!
2019. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Érted, a textura nem illik az érzethez hogy kilógnak a lábujjaid.

Én nem értem de ezt nevezik divatnak. Mint a neccharisnya a szakadt farmer alatt.

2019. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen. Én is így szoktam hordani, nem szeretek mezítláb lenni semmiben. Igaz, ritkán húzok szndit, nem igazán szeretem, de ha mégis, akkor csak harisnyával. Én így szoktam: a lehető legvékonyabb harisnya (7-8den) orrerősített rész nélkül, a varrást be a lábujjaim, és a talpm közti kis mélyedésbe (így nem zavaró, mert nem azon lépkedsz). Jah, és ami a legfontosabb: ebben az esetben különösen figyelni kell, h a harisnya a lehető legjobban olyan árnyalatú legyen, mint a bőröd (ugyanis a testszínen belül is legalább 4-5 árnyalat van, amivel sokan nincsenek tisztában)!!! Nos, én így szoktam a harisnyát nyitott cipővel hordani, és ha nem kell levenni a cipőt általában észre sem veszik rajtam a harisnyát, ha csak nem direkt azt figyelik..


Amúgy az igaz, h tényleg nem melegít, viszont nekem sokkal konfortosabb így, mint mezítláb. Egyébként ha divat, ha nem, ha tilos, ha nem. Sok nőt látok nyitott cipőben harisnyával. Még feketével is... Szerintem nem olyan cink, mint egyesek gondolják. Persze lehet az is pl egy orrerősítéses harisnya elég illúzióromboló lehet, de pl az én módszerem esztétikailag teljesen rendben van..

32/n

2019. máj. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!