Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek, miért jó acélbetétes...

Rockerek, miért jó acélbetétes bakancsban lenni?

Figyelt kérdés
Értem, hogy ez ilyen szubkultúra dolog, de mire jó? Télen még akár hasznos is lehet, meg ha valaki fizikai munkás, de úgy alapból, jó időben, pláne lányok: nem lenne észszerűbb egy kényelmes cipőt felvenni, nem valami nehéz, ormótlan bakancsot cipelni a lábatokon? Nem bántásból kérdezem. Az nem jó válasz, hogy a sima cipők nem elég “rockeresek”, hiszen abból is vannak mindenféle mintájú/kinézetűek. Tehát akkor adott a kérdés, hogy amikor nem munkavédelmi szempontból kell, akkor miért hordotok acélbetétest?
2019. márc. 21. 17:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
6%
A feltűnősködés is közre játszik, hogy ők most kiválót játszanak, én nem tartom rockernek magam, de oda vagyok ezért a műfajért!
2019. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
3%
A munkavédelmi cipők is már szinte mind márkás kevlár, meg kompozit, acélbetéteset már csak a csórok hordanak. Télen hideg, nyáron meleg
2019. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%
Télen sem hasznos. Az acélbetét nem szigetel, nem melegít. Sőt, lehet még hidegebb is, mint ha csak egy sima edzőcipőt venne fel.
2019. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

En bevallom 30 evesen tertem vissza a bakancsra. Elegem lett belole hogy rohadt nehezen es dragan talalok olyan teli csizmat, ami tetszik is es nem szakad le 3 honap mulva a labamrol. Ugyhogy eloturtam a szekreny aljan porosodo bakancsot, kibokszoltam es azota azt hordom telen. Kibir 6-8 evet is ha az ember vigyaz ra, es apolja a bort, nem azik be, nekem nem fazos a labam, szoval az sem zavar hogy nem belt, igy nem kell a penzt kiszornom teli csizmakra. Amugy nem, sajnos nem arulnak olyan cipoket amik nekem tetszenenek, ugyan nagyon szeretem a platformos tombsarku bokacsizmakat, de csuszos idoben felejtos, nem akarom kitorni a bokamat.

Egyebkent szerintem semmivel sem gazabb bakancsot hordani mint vanst, air maxet, makkos cipot, tusarkut vagy ugg csizmat. Na jo, az ugg az tenyleg gaz.

2019. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Én sem tudnék több érvet felhozni ellene annyit írtatok!


Lányokon meg pffh! Nevetséges! Az ilyen az nem is nő aki ezt felveszi...

2019. márc. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
38%
Igaza van a kérdezőnek. Egyáltalán nem kényelmesek ezek a rocker bakancsok nekem is volt. Inkább át tértem a vansre, nike-ra. De ettől nem tartom magam kevésbé rockernek :D
2019. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Kényelmes és jól néz ki.
2019. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja kenyelmes, azt nem ertem. Jo idoben miert jobb egy 1-1 kg-s monstrumot cipelni a labadon, amikor felvehetnel valami kenyelmest is?
2019. márc. 25. 12:18
 9/27 anonim ***** válasza:
26%

Ez az 8-as!


Teljesen jól látod, értelmetlen egy nehéz szhart cipelni egész nap melegben , hidegben.

Ennyi erővel egy vasgolyót is ráköthetnének a lábukra lánccal mint anno a rabok.

2019. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 KonX válasza:
96%
Hmm talán azért mert koncerten 80 ember megy át a lábadon és nem szeretnéd hogy el törjön ezért van az acélbetet legalábbis én ezért használom amióta azzal járok koncertre nem fáj a lábam. És most jön a bumm mivel én nem akartam utcára felvenni de annyira kényelmes volt hogy mégiscsak abba járok már egy ideje
2019. márc. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!