Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek, miért jó acélbetétes...

Rockerek, miért jó acélbetétes bakancsban lenni?

Figyelt kérdés
Értem, hogy ez ilyen szubkultúra dolog, de mire jó? Télen még akár hasznos is lehet, meg ha valaki fizikai munkás, de úgy alapból, jó időben, pláne lányok: nem lenne észszerűbb egy kényelmes cipőt felvenni, nem valami nehéz, ormótlan bakancsot cipelni a lábatokon? Nem bántásból kérdezem. Az nem jó válasz, hogy a sima cipők nem elég “rockeresek”, hiszen abból is vannak mindenféle mintájú/kinézetűek. Tehát akkor adott a kérdés, hogy amikor nem munkavédelmi szempontból kell, akkor miért hordotok acélbetétest?
2019. márc. 21. 17:13
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Még mindig amondó vagyok, hogy nem kéne! Ha egy bakancsos lány szólja le a leggingset hordó férfit, akkor jogos, viszont ha ok nélkül kötsz bele egy ilyen lányba, azt nem tudom megérteni, ne haragudj :(
2019. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Kényelmes,én szeretem,és a láb valóban hozzászokik,persze nyáron nem hordom,annyira nincs meg az érzés xd. "Az a lány aki azt hord nem is nő" akkor mi? Padlizsán? xD Vannak kifejezetten női bakancsok,vagy uniszexek,de a színesek egy része is női,a virágmintások (akár varrot virágmintával) szintén női modellek. Azért a rablánctól mégis stílusosabb ,bár én nem kifejezetten arcoskodásból hordom,csak tetszik,eddig a bakancsom volt a,legminőségibb lábbelim.Nyáron én is hordok pl ruhát magassarkúval (színeset!!)

De gondolom a fiús lány fogalma sem ismeretlen,többnyire ők hordanak ilyet.

2019. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
100%

Nem csak egy fajta bakancs létezik.


Pl. amit nyáron hordok, kifejezetten a meleg időkre találták ki. Jól szellőzik, a fejemnek, hátamnak hamarabb van melege, mint bármely másik testrészemnek. Sokan mondják a láb-szagot, de kérem szépen, normál cipőkben ugyanez megtörténhet. Na meg ez a nemistudomhivarakni divat, amikor zokni nélkül hordják a cipőt. Ugyebár vannak kifejezetten erre kitalált spray-ek, kenőcsök.


Sokkal strapabíróbbak, mint a hagyományos cipők, sneaker-ek. Az egyik bakancsom 6 éves, hibátlan állapotú, előtte hordott sneaker-eimet évente kellett cserélni, hiába foglalkoztam velük. Elvékonyodott talp, ami fájdalmas volt egy idő után, ragasztások elválása, ócska cérnákkal való kétbalkezesen megcsinált varrások szakadás...


Egy szépen kinéző, ápolt bakancs sokat elárulhat a viselőjéről. Sokakat látok retkes, szakadt, elhanyagolt cipőkben járkálni, pedig a fenntartásuk közel sem igényel annyi időt/figyelmet, mint egy bőrből készült bakancs.


Az acélbetét az tényleg nem jó semmire, viszont ha megtetszik egy bizonyos fazonú bakacs, és van benne, akkor üsse kő, megveszem, hordom.

2019. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

23-as vagyok


A nehézségét tekintve pedig, egyáltalán nem nehezek, nem korlátoznak a járásban, sem férfit, sem nőt.


Másrészből meg hasznos a magas szára miatt, mer mikor meghúzódott a bokám, akkor szorosan megkötve a bakancsomat, tudtam probléma nélkül sétálni.

2019. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott van a probléma, hogy sokan szűk látókörűek, és képtelenek elképzelni, hogy ami nekik kényelmetlen vagy ronda, az lehet másnak kényelmes és szép. Szerintem kifejezetten vagányul néz ki egy lányon egy megfelelő, hozzá illő felszereléssel. Én is hordanék, de mivel sarokcsontom az átlagnál kicsit jobban kiáll, ezért nekem kényelmetlen volna, de el tudom képzelni, hogy másnak nem és ezért szívesen hordja.
2019. szept. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Nos, senkinek nincs joga becsmérelni a másikat.

Továbbá, én is rocker-ként öltözködöm, sosem szólok le senkit, h ki mit hord, szíve joga. Nem szeretem, ha csípkelődnek az öltözetem miatt, h mi értelme, nem kényelmes... Igazából ha nem lenne kényelmes, nem hordanánk duh... Nekem sosem fordult meg a fejemben, h megkérdezzem miért jó a nagy trend szűk csőgatyáit hordani egy túlárazott, vászondarab cipővel, mert gondolom az illető szereti, kenyelmes neki, és hát ki vagyok én, h megkérdőjelezzem mit vehet fel és mit nem. Akkor szép az élet, ha sokszínű. :)

2021. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

26os vagyok megint.


A tipik páva és fuckboy (+ lány változatai) öltözködés is szubkultúra am. (nem azért mondom, mert leszólom, sőt sok barátom is ilyen, csak éppenséggel nem átlagos/tipikus stílus)

2021. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!