Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek, miért jó acélbetétes...

Rockerek, miért jó acélbetétes bakancsban lenni?

Figyelt kérdés
Értem, hogy ez ilyen szubkultúra dolog, de mire jó? Télen még akár hasznos is lehet, meg ha valaki fizikai munkás, de úgy alapból, jó időben, pláne lányok: nem lenne észszerűbb egy kényelmes cipőt felvenni, nem valami nehéz, ormótlan bakancsot cipelni a lábatokon? Nem bántásból kérdezem. Az nem jó válasz, hogy a sima cipők nem elég “rockeresek”, hiszen abból is vannak mindenféle mintájú/kinézetűek. Tehát akkor adott a kérdés, hogy amikor nem munkavédelmi szempontból kell, akkor miért hordotok acélbetétest?
2019. márc. 21. 17:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
17%
Pontosan ez az hogy koncerten van értelme, de az utcán vajon hányan masíroznak át a lábadon?
2019. márc. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
96%

Aki nem hordott meg acelbeteteset csak látta az utcán pár emberen az ne mondja mar azt, hogy csúnya meg nehéz stb xd

Azért hordunk télen- nyáron acelbetkos bakancsot mert kényelmes es ehhez szokott a lábunk. Amikor én megvettem életem első ilyen bakancsát nagyjából 3 hét utan teljesen hozzászokott a lábam, azota el se tudnek kepzelni mást.

Nehéz? Azt egy idő utan nem erzed, meg ahogy irtam is hozzászokik a lábad es mar eszre sem veszed.

Az a dolog, hogy lányokon... Nehogy mar ti dontsetek el, hogy egy lany mit húz a lábára. Mi közöd hozza? Lany nem lehet rocker vagy mi? Attól hogy neked nyaron jobban tetszik a felcipo, a punkok/rockerek/stb meg hordani fogjak az acelbetkost, es ha nekik kényelmes es jo nyaron is akkor nektek, külső szemleloknek semmi kozotok hozza:)

Amugy meg, télen fűt és nyáron hűt;)

2019. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó tényleg fűt télen? :) mert nekem pont hogy lefagyott benne a lábam és több rocker ismerősömnek is. Mi 6-an vagyunk a rocker társaságunkba és abból 2 ember hordott nyáron bakancsot és csak pár napig bírták benne mert megsült benne a lábuk. Érdekes nem? :o nem értem hogy mi értelme van ennek a télen nyáron bakancsba vagyunk dolognak. Egy fekete vans, vagy egy fekete nike sb janoski cipő is ugyanúgy lehet rockeres mint egy bakancs, ha már ennyire meg kell mutatni mindenkinek azt hogy mi rockerek vagyunk. De mindenkinek szíve joga én csak véleményt mondtam.
2019. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Utolsó, erről beszélek. Abszolút semmi praktika nincs benne. Persze, néha el tudom képzelni, koncertre vagy ilyesmi, de hogy napi szinten télen-nyáron az túlzás.

Aki rocker, az pink tűsarkúban is rocker, ha meg csak a bakancsod tesz azzá, az már régen rossz.

2019. ápr. 2. 20:22
 15/27 anonim ***** válasza:
8%

12.

Azt hogy érted hogy hozzá szokott a lábad?

Magyarán belenyomorodott mint a spanyol csizmába a középkorban?


És igen! Lányokon férfi bakancs? Szétröhögöm magam mikor meglátok egy kislányt ebben a főrtelemben ahogy próbál benne menni.


Valóban nincs közöm hozzá , de akkor a fiúkat sem kéne elítélni ha skinny nacit, harisnyát vesznek fel.

Vagy őket lehet mert fiúk..?

2019. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
20%
Így van, nekem is van zöld, sárga pólóm is de ettől nem érzem magam kevésbé rockernek. Viszont a csőgatya az amúgy más fiúkon én is csak azért hordom mert rajtam valahogy nem áll jól a bő. De abból csakis feketét veszek fel. Egy piros azért már eléggé buznyákos lenne :D
2019. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
95%

13!:)

Igen, nekem télen is es nyaron is tok jól funkcionál :D mi meg 12en vagyunk a bandában es ebből 10 hordja nyaron is a bakancsot


15:)

Nem, nem nyomoritom bele a labam, de akinek van/volt ilyen bakancsa az szerintem tudja, hogy meg kell szokni a labnak. Es amugy vannak női acélbetkos bakancsok is, es en meg mindig azt mondom hogy full semmi közöd, ahhoz hogy egy lany mit hord a lábán! :)))


Es vegul, nem en nem mondtam, hogy fiu nem hordhat skinny nadrágot. Egy szoval se! Ti mondtatok, hogy ‘jajj má me milyen egy lányon a férfi bakancs’

2019. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

17.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Azért ennél a kérdésnél az első pár hozzászoló érdekesen gyalázkodik, és hát ha ők megtehetik akkor én is megtehetem egy “lány” esetében a sértegetést, igaz?


Mert nekik sincs semmi közük hozzá mit hord a kérdező mivel meggings néven van férfi leggings is.

2019. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:

18)

Mindenki azt hord, amit o akar! Ha egy férfi leggingset akar felvenni, tegye. En soha senkit nem szóltam meg azért ahogy kinéz/ azért amit hord.

Ezert ideseit csupán, hogy leszóljatok azokat a lányokat, akik ilyen bakancsot hordanak, az o döntésük, hogy télen esetleg nyaron hordják.

Es nem, nincs jogod megszolni az ilyen lányokat, mert egy másik gyakorikerdeses cikkben szidnak egy pasit, aki leggingset visel:)

2019. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
A kommented elejével egyetértek,de csak hogy vissza billenjen a mérleg nyelve nekem is van jogom becsmérelni az ilyen “lányokat” ha már van joga másnak a fiúkat.!
2019. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!