Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 30-as férfi hordhat szandált?

30-as férfi hordhat szandált?

Figyelt kérdés
Persze nyáron, nem most.

2019. márc. 22. 14:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem mondtam, hogy nem lehet, de a stílusos öltözködésbe egy felnőtt férfinél nem fér bele a rövidnadrág. Ismétlem: hétköznapi környezetben, mert nyilván egy tengerparti üdülőváros másfajta elbírálás alá esik. Városnézéshez sem a legpraktikusabb viselet, hiszen például templomokba nem illik rövid nadrágban belépni, sőt sokszor tiltott dolog, és ugyanígy a legtöbb étteremben sem nézik jó szemmel. A hőmérsékletet pedig semmi értelme felhozni, mert nem az fog senkit megmenteni nyáron a hőgutától, hogy szabadon van a vádlija. Állítom, hogy egy rendes nyári hosszúnadrág még jobb is ilyen szempontból, mint egy rövid farmer, ami a combokat melegíti.
2019. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd, hordjad, ha neked az kényelmes!!!
2019. márc. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Léteznek felnőtt férfi szandálok is, igényes kiadásban. Ha nem lenne rájuk igény, nem árulnák őket. Én nem tudom megérteni azokat a férfiakat, akik a rekkenő hőségben is zoknit meg cipőt húznak a lábukra, főleg rövid nadrág mellett. Nem hiszem el, hogy nekik ez kényelmes lenne. Csak sodródnak a csordával. Mert a nők a cipőt nézik, na persze. Én se várom el tőlük a magassarkút férfiként.
2019. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%
Aki a zoknitól kap(na) hőgutát, az nézesse meg magát dokival.
2019. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is azt hordok nyáron, mezítláb, és rövidnadrággal (nem combig érővel, hanem minimum épp a térd fölé érővel), esetleg lenge hosszú világos vászonnadrággal, de az ritkább. Persze ha elegánsan ki kell öltözni valahova, akkor hosszúnadrág és zárt cipő. 35/F
2020. nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!