Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a cipő méret szerintetek jó?

Ez a cipő méret szerintetek jó?

Figyelt kérdés

A képek még egy 40,5 ös cipő volt, most rendelnék helyette 41-est.. A 42 meg irreálisan hosszú volt.


Szóval 40,5 méretben szerintem elfogatható ez a hely kihasználtság, és gondolom 41-ben jobb lesz.

Mivel inkább szűk volt oldalról, és mivel igazi bőr, azt cipésznél kitágíttatnám. Szerintetek ez így jó ötlet?

Sajna jó árban, és hasonló stílusban nem találok ilyen bakancs szerűséget, ezért próbálnám meg így.


[link]

[link]

[link]



2019. márc. 24. 17:11
 1/5 A kérdező kommentje:
kicsit kisebbre sikerült a körvonal, inkább a nagylábujjam van teljesen a tetején a 2. képen.
2019. márc. 24. 17:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát 40.5es a lábad de 41est szeretnél rendelni?
2019. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát inkább mondanám 41-nek a lábam, de ez cipőktől eltér.

Korábban ebből a cipőből vettem 42-est, hogy 1 mérettel nagyobb legyen, de vagy 3-4 cm-el nagyobb volt.


Így próbálkoztam a 40,5 el, hogy ne 3-4 cm legyen a plusz.

És a kérdésem hogy a képeken látható lábhely, az elfogadható?

Mert így a 41-is már jó lesz.

Hosszra mindenképp.

2019. márc. 24. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
A rajzok alapján tökéletesnek tűnik a feles, de te érzed. Én nem vennék nagyobbat.
2019. márc. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próba szerencse.
2019. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!