Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A baránömmmel bico turára...

A baránömmmel bico turára megyünk. Adott egy vastagabb harisnyát . Hogy vegyem majd fel a rövidnaci alá? Szerintetek nem gáz?

Figyelt kérdés

2019. márc. 27. 11:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Na látod! Nem véletlenül hordják a nők és azok a pasik akik kimfortérzetre és kényelemre vágynak!

Aki meg hiú az kinlódjon az aláöltözőben vagy jégerben...


30.

Én 20 denes fekete vagy testszínűben szoktan hidegebb időben és bellinda fascination márkájút.

2019. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 krisztamnk ***** válasza:
79%
31. olcsóbb és ugyanolyan jó a lidl esmara meg a tesco ff saját márkás harisnyája, főleg a fekete 40-60 denesek ha akciósak. Kényelmes, viszonylag tartós, ha jó méretet veszel föl nem is csúszkál. De tudom, hogy erről a mániákus harisnya elleneseket úgyse lehet meggyőzni, ennyi.
2019. ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
94%
Engem sem igazán érdekelnek a "mániákus harisnya ellenesek" és nem fogok velük le állni vitatkozni, mert nem érnek annyit. Én csak magammal foglalkozom, és jobban tennék ha ők is magukkal foglalkoznának biztos van olyan amiben náluk is bele lehetne valamibe kötni!!!! Véleménye lehet mindenkinek, de azt mondja is el, de ne kezdjenek prédikálni mert arra nem vagyok kíváncsi!!!
2019. ápr. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a.pozitiv segitö hozzászolásokat..biztos felfogom még venni.csak sajna jön a tavasz és hoßzunadrággal meleg lenne szerintem
2019. ápr. 12. 06:08
 35/36 anonim ***** válasza:
89%
Lehet azt rövid nadrággal is hordani, én csakis nylonharisnyával hordom a rövidgatyákat is.
2019. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Én a szabadban dolgozom ráadásul nyílt terepen, meg itt tegnap is csak 10 fok volt meg hideg szél is. Így bizony ma reggel vettem fel harisnyanadrágot de nem is bántam meg, még így is hideg van!
2019. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!