Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hasleszorító vagy fűző vagy...

Hasleszorító vagy fűző vagy mit használjak? És hol vegyem?

Figyelt kérdés
Van egy kis hasam, meg az az oldalam sem a legszebb mit vegyek, hogy ruha alatt szép legyen? Hogy feszülősebb ruhákat is felvehessek? Fűzőt vagy mit? És hol vegyem? Már rajta vagyok a háj eltüntetésénx de amíg nem javul, addig kéne valami

2019. ápr. 5. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég az alakformalo fehérnemű. Az lenne a jó, ha mell alá érne. Nem tudom hol lehet ilyeneket kapni, nézz körbe a neten.
2019. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valahogy nem bízom az alakformáló fehérneműkben. Egyszer vettem egy olyat, sima magasabb bugyi volt, de semmit nem használt. Tényleg nem nagy a hasam, szóval nem kell óriási hájat visszaszorítania és azzal csodát tenni, de nekem nem vált be, bár lehet, nem jót vettem. Várom a továbbiakat!:)
2019. ápr. 5. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a H&M-ben vettem magasabb derekú harisnyàt. Direkt ilyen alakformàló.

Én mindig azt veszem fel ha feszülős ruhàban vagyok.:)


[link]

2019. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!