Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Unokatesóm ballagására illik...

Unokatesóm ballagására illik elmenni ilyenben? 19L

Figyelt kérdés

[link]


A light pink színűre gondoltam.

Kicsit talán túl egyszerű, de egy szép magassarkúval, ékszerekkel venném fel.



2019. ápr. 6. 13:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%

10, Miért fáj neked, hogy a kérdező miért vesz ruhát?


Nem a te pénzed költi.

Nyilván nem dobja a kukába, ha egyszer már felvette (és ha azt tenné se lenne hozzá senkinek semmi köze).

És akkor mi van, ha nem vele lesznek elfoglalva?

Gondolom, azért veszi meg/fel, mert ő akarja jól érezni magát benne, neki tetszik. Nem másnak.

Ilyen elven menjen mindenki szakadtan, mert hát "úgyse vele lesznek elfoglalva".

Fuh, de utálom az ilyesmit.


Nyugodtan vedd meg, kérdező csinos.

Én is ezt akartam mondani, hogy egy alacsonyabb lányon nem lesz ennyire rövid, a modellek nagy része 175cm+.

2019. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%

#11: Csak reagáltam arra,amit mond. Mert hülyeség.

Általánosít,hogy a nők szeretnek alkalmazkodni a divathoz,pedig nem. Az ilyen stílustalan kislányok szeretnek alkalmazkodni a divathoz, a nőknek kialakult stílusa van.

2019. ápr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

19 éves kamaszlányról, nem 40 éves üzletasszonyról van szó.

Lehet, nincs még kialakult ruhatára, lehet, pont most akar felépíteni egyet, lehet, évekig hordani fogja azt a ruhát.

Nem tudjuk. Igazából nem is tartozik ránk.

2019. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
30%

19 évesen már kéne,hogy fogalma legyen az embernek,mit szeret és mi illik hozzá. Nem kell ehhez 40 év körülinek lenni. Egy rakás kora beli lányt ismerek,akinek van ízlése.

Ugyanígy egy rakás 40-est látni tini lánynak öltözni az aktuális divat szerint,ezek sem jobbak semmivel.

2019. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
32%

8.

Te vagy az?

Varga Jani.

2019. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!