Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szoktatok kínai áruházban...

Ti szoktatok kínai áruházban ruhát vásárolni? Ciki kínais cuccokat hordani?

Figyelt kérdés

Voltam ma a New Yorkerben meg hasonló boltokban, de egyszerűen nem találtam olyan felsőket, amik tetszettek volna. Kénytelen voltam bemenni a kínaiba, ahol tök jó ruhákat tudtam venni.

Cipőt azt nem veszek ott, mert mind feltöri a lábam, de a felsők, blúzok tényleg jól néznek ki.

Ciki amúgy kínais cuccokat hordani? Én aztán meg nem tudom mondani, hogy kin milyen márkájú ruha van, de amúgy az emberek többsége ezt vágja és kinéz, ha kínaiban vásárolt felső vagy dzseki van rajtam?


2019. ápr. 8. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A fő kérdéseidre a válasz:

1) Igen.

2) Nem.


((Csak halkan jegyzem meg: ha valakinek az az etalon, hogy kinek milyen márkás a ruhája, és ebből következtetné ki milyen ember, az már régen rossz!.))

2019. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, én is szoktam ott vásárolni, amikor otthon járok. (Külföldön élek, itt nincs)


Tavaly egy gyönyörű hímzett virágos farmert vettem, egy pár virágmintás vászon tornacipőt, illetve egy pár fekete térdig érő, végig fűzős csizmát. Mindegyik fele, sőt, csak harmada áron volt a plázás boltokhoz képest.


Ha megint otthon járok, szétnézek, ugyanis egyre jobb dolgaik vannak.

Olyan 10 éve, amikor tényleg csak tipikus kínai boltos dolgokat lehetett ott kapni, kicsit tényleg ciki volt, de most már meg se lehet állapítani ránézésre valamiről, hogy onnan van.

Minőségben sem rosszabb semmivel, kb ugyanaddig bírja, mint az, amit a plázás boltokban kapni.

2019. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Szörnyen igénytelen, köves, flitteres farmernadrágok jutnak eszembe a kínai ruhákról:D

1490-ért vannak outlet áron a jó anyagból készült pólók asos.com-on. Innentől kezdve... :D

2019. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Soha nem mertem még netről ruhát rendelni, nekem olyan lutrinak tűnik, hogy nem próbálhatom fel.

De köszi a websop címet, már gondoltam rá, hogy megpróbálkozok a netes vásárlással :)

2019. ápr. 8. 18:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam időnként, ki lehet fogni szép és viszonylag tartós ruhákat a kínaiban is, mint ahogy new yorker-es cuccok között is vannak borzalmasak. Ha normálisan néz ki az adott ruhadarab egyáltalán nem tartom cikinek.
2019. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem szoktam vásárolni. Egyrészt azért mert borzasztóan túlvannak árazva. Nem igen találok olyat ami nincs telipakolva csillámokkal, flitterekkel, ismeretlen női arcokkal. Ráadásul rossz a minőségük és nevetséges a méretezésük.
2019. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán szoktam. Egyrészt nem az én stílusom. Bár lehet találni egy-két normálisan kinéző cuccot is, ami nekem is tetszik és van néhány kínais ruhám, de ez ritka. A legtöbb ruha nem tetszik a színe,mintája (rikító vagy semmilyen vagy valami idióta feliratos, masnis, köves stb.), fazonja és anyaga (össze-vissza kivágott, összeráncolt, csipkés, átlátszó stb.) miatt. A szabással is szoktak problémák lenni. Szívesebben hordok csinosabb, letisztultabb, de mégis fiatalos és divatos ruhákat. A másik pedig az ára... Szerintem ma már túl drágák a kínai üzletek és basic, egyszerű cuccokat sem találni olcsóbban (amikért még bejártam pl. egyszínű, fekete, fehér trikók, bugyik, zoknik). Sokszor olcsóbban vásárolok fast fashion üzletekben.
2019. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bugyit, zoknit, esetleg egyszínű trikót/sima egyszínű pólót szoktam. Néha melltartót.
2019. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk az igaz, hogy már nem sokkal olcsóbbak, mint más üzletek.
2019. ápr. 8. 21:54
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ott vásárolni,nem az én stílusom ezek a kövek, filterek

Na meg túlvan árazva plázában is hozzájutok hasonló áron és minőségileg is jobb, csak ott jobban szét kell nézni.

És nem, nem ciki.

2019. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!