Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szoktatok kínai áruházban...

Ti szoktatok kínai áruházban ruhát vásárolni? Ciki kínais cuccokat hordani?

Figyelt kérdés

Voltam ma a New Yorkerben meg hasonló boltokban, de egyszerűen nem találtam olyan felsőket, amik tetszettek volna. Kénytelen voltam bemenni a kínaiba, ahol tök jó ruhákat tudtam venni.

Cipőt azt nem veszek ott, mert mind feltöri a lábam, de a felsők, blúzok tényleg jól néznek ki.

Ciki amúgy kínais cuccokat hordani? Én aztán meg nem tudom mondani, hogy kin milyen márkájú ruha van, de amúgy az emberek többsége ezt vágja és kinéz, ha kínaiban vásárolt felső vagy dzseki van rajtam?


2019. ápr. 8. 18:12
1 2
 11/13 Metionin ***** válasza:
Pár éve még vettem ott nadrágot de mostanság már ugyanannyiba kerül, mint máshol. Cipőt, szandált veszek, semmivel se kevésbé tartós az a típusú tornacsuka mint amit a plázában árulnak. Meg zoknit, harisnyát szoktam. Felsőket nem, egyrészt nekem túl cifrák, másrészt az S-es is mindig nagy lenne.
2019. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Soha semmit. Kizárt. Elvből nem. Nem vagyok sznob, de nincs az az isten, hogy én bármilyen echte kínai (nem egy nagy frencsájz, ami Kínában gyártat) terméket vegyek.


Amúgy tényleg nem annyira olcsók, mint régen. Kedvenceim még a bevásárló központokban lévő olasz, vagy akármilyen névvel ellátott kis butikok, és az árak. 1. Soha nem hallottam a nevet (nyilván ez még nem zárja ki, hogy olaszba' ne lenne felkapott), 2. Ránézésre full gagyi, és béna design.

2019. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vagy az Aranypókban a mindenféle random nevű cuccok, és szintén az árak. Bementem pizsamát nézni, ordít róla, hogy nyomi az egész ruha, hölgy mondja, 10+ ezer Ft. Mondom tessék? Mentem is ki a boltból.
2019. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!