Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irodisták, ti hogyan öltözködtök?

Irodisták, ti hogyan öltözködtök?

Figyelt kérdés

Egy új helyre megyek, és ahol láthatóan kicsit elegánsabban öltözködnek.

Azt mondták, hogy nyáron nincs nagyon klímázás, viszont hosszú farmer megengedett, szolidabb szandállal.

29/N.



2019. ápr. 15. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Én ilyen "sportosan elegáns" stílust nyomok. A kényelem az első számomra.


Nagyjából ilyesmire gondolok:

[link]

[link]

[link]


Annyi, hogy a nadrág/szoknya legrövidebb esetben közvetlenül a térdem fölé ér, a combomat nem mutogatom - olyan rövid szoknyát tehát nem hordok, mint a 2. képen.


Nyáron itt sincs klíma, olyankor vagy térdgatya, vagy hosszú de vászon nadrág egész viselhető, hozzá balerina vagy vászoncipő (nem szeretek szandált hordani, amúgy lehetne).


Múzeumban dolgozok, nincs konkrétan dress code.


25N

2019. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent hordok. Nadrág, szoknya, egyberuha. Csak arra figyelek, hogy ne legyen kifejezetten sportos. Pl. sportcipőt, tornacipőt nem. De lapos cipőket igen, tehát nem kell mindig magassarkúban virítani. Rövidnadrágot sem húzok fel munkába.

Szeretem a blúzokat, vagy sima felsőket egy jó blézerrel.

2019. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit én nem veszek fel és megtalálható a ruhatáramban: farmershort, nyitott cipő, túl kivágott felső, (testhezálló) miniruha, cropped felső.
2019. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Megkérdezhetem a lepontozókat, hogy mi a túró "nem hasznos" a válaszomban?

Az volt a kérdés, hogy "ti hogyan öltözködtök?".

Én erre leírtam, hogy én hogyan öltözködök.

Mi ezen a lepontozandó? :D

1-es

2019. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
nincs az a pénz amiért lehúznék egy nyarat klíma nélkül tehát a kérdés tárgytalan.
2019. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Sosem értettem ezt a spóroljunk a klímán (alkalmazotton) dolgot. Öltözz elegánsan, de nem nagyon klímázunk. Értem. De gondolom a vezér irodájában meg kellemes húszon pár fok van egész nyáron.


Vagy csak az 1-2 háklis kolléganő miatt nem lehet klímázni? Mert még az szokott lenni a másik, hogy van 1-2 nyöszörgő kollegina, akiket annyira, de annyira zavar a klíma, hogy inkább rágyullad a ruha.


Na mindegy.

2019. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs klíma, de mégsincs meleg, mert jó az épület. Szóval nem a klíma az elsődleges munkában.
2019. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Mellé egy elegánsabb cipő

[link]

Vagy [link]

2019. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ami legjobban bejön a főnöknek
2019. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Ahol én dolgozom, oda nem jön be tárgyalni semmi fontos emberke :D, így nem kell elegánsnak lenni. Azt veszek fel, amit akarok. Annyi kikötés van, hogy ne úgy öltözködjünk, mintha strandra mennénk. Meg is halnék nyáron hosszúgatyában... :D
2019. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!