Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Több olcsóbb cipő, vagy egy...

Több olcsóbb cipő, vagy egy márkásabb?

Figyelt kérdés
Én eddig az utóbbi tábort gyarapítottam, de miután három hónap alatt két márkás cipőt dobtam ki laza 50k értékben, kezdem meggondolni magam. Nektek mi vált be?
2019. ápr. 16. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Márkásabb.

Általában kényelmesebbek és jobbak a lábnak. Ráadásul gyűlölök vásárolgatni, így ritkábban kell mennem. Plusz kevesebb szeméttel jár.

2019. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Milyen cipők voltak azok, és milyen felhasználáshoz?


Csak mert használtam én Adidast is, meg Niket is 2-3 évig majdnem napi szinten, mire azt mondtam, hogy elfáradt.


Amúgy én jobb szeretem váltogatni a cipőket, pláne nyáron. Úgy hogy kevesebb, de márkásabb. Az olcsó kínai cipők sem sokkal jobbak.

2019. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Inkább egy márkásabb. Vettem már a CCC-ben olyan szandált, hogy másnap felvettem, és délre 2 pánt leszakadt róla csak úgy lépés közben. Konkrétan kétszer volt ilyen, azóta nem veszek ott cipőt.

Deichmann ugyanez, 1 hónap alatt olyan rondán szétment a cipőm amit ott vettem, hogy hordhatatlanul ronda volt.

Azóta mindig azt csinálom, hogy évszakonként veszek új cipőt, és tudom váltogatni mert még a 2 éves is jó állapotban van.

Egyébként Lagerfeld, Hilfiger, Martens, Michael Kors és hasonló cipőket hordok, nem is látszik rajtuk hogy hordtam, bár vigyázok is rájuk.

2019. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Úgy látszik, a nikeval csak én fürödtem be, mert mások is szokták dícsérni. Az egyik az volt. Szép piros, velúrbőr sneaker, ismerem ezt az anyagot, a széltől is védtem, ha kicsit is beborult fel se vettem inkább, nagy porba sem, meg amúgy is, mindig vásárláshoz hordom ezeket, szóval nem maratont futok bennük.

6 alkalom után már elszíneződött, hát fogtam a velúrbőr kefét és a kifejezetten színezett velúrhoz való tisztítót, és... minden folt rajtamaradt, a színe az nem. Gyönyörűen kifakult, ráadásul a legóvatosabb mozdulatra már szálltak belőle a pamacsok. Ilyet én még nem pipáltam. Külföldön vásároltam ráadásul, kifejezetten egyénre szabva, szóval kuka egyértelműen.

A másik sketchers sneaker, 3 hónap alatt annyira kicsámpáztam, hogy berogytak a talpai belül, ebben ember már nem megy utcára. Igaz, van némi lúdtalpam, de eddig nem okozott komoly gondot, a decathlonos futócipőm is nagyon egyben van, pedig már lassan cserélni kéne, szóval talán ennyire nem kéne megviselnie a "boltba szaladós" cipőmet sem.

Mindezeket egybevéve, csalódott vagyok, nem kicsit, hanem nagyon. Előtte deichmannos cipőket hordtam, meg mindenféle tornacipőt, ezeket tartom az olcsóbb kategóriának, kínaiban nem szívesen vásárolok. Azok azért tovább bírták a gyűrődést és nem hónapokkal. Úgy látszik, kinek mi :D

2019. ápr. 16. 14:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Nike nekem is csalódás volt, mondjuk nekem pont egy velúr Nike vált be a legjobban, csak én annyira nem vigyáztam rá, úgyhogy az évek során kissé elcsúfult az anyaga, de azon kívül kutya baja, bő 10 éve vettem, még teljesen egyben van, csak már kicsit csúnyácska.

Utána viszont megvettem ugyanazt a modellt sima fényes bőrből, az 1 hónapig se bírta, elvált a talpa, meg minden baja lett. Azóta Nike-t nem vettem :D

2019. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt több Nike cipőm, és nem tapasztalok ilyeneket, legalábbis nem pár hónapra rá. Az edzőtermi cipőm is egy Nike futócipő, és semmi baja. De 2-3 év aktív használat után a sarkánál jön le a talp, meg kilyukadt a kislábujjamnál a Nike is, meg az Adidas is. :D De amúgy van Helly Hansen, Bugatti, Cat cipőm is. A Cat az téli, már 3-4 szezont túlélt.
2019. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem középárkategóriás cipőim vannak, viszonylag sok. Vans, Lacoste, Asics stb. Tudom, hogy vannak akiknek ez is drága, de vannak akiknek olcsó. Ezek minőségiek, még sem horror áron
2019. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Több "olcsóbb". A cipőim java 10-15 ezer közötti kategória. Átlagos cipőbolti ár, teljesen megvagyok elégedve velük.
2019. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Több márkás és egy-két olcsó fesztiválra meg szétrúgni a kertben:D Legalábbis esetemben.
2019. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!