Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Designer termékeket hol lehet...

Designer termékeket hol lehet olcsón megvenni?

Figyelt kérdés
Tahát ilyenndesigner táskákat,öveket hol lehet megvenni bolti ár alatt?Érdekelnek külföldi webshopok is!
2019. ápr. 25. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fashiondays.hu-n neha ki lehet fogni jo arakat, de ha van lehetoseged Ausztriaba kimenni, akkor en a parndorfi outletet ajanlom, ott nagyon jo arak vannak.
2019. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. ápr. 25. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem egyik high end termékemet sem vettem meg teljes áron (kivéve, amiket ajándékba kaptam). Amik szerintem fontosak:

-Döntsd el, mit szeretnél, azt keresd szisztematikusan. Tedd be minden oldalon a 'kedvencek' közé, ott úgyis látod, ha éppen akciós.

-Iratkozz fel a hírlevelekre, mert sokszor van, hogy a tagok kapnak plusz kedvezményt, vagy már hamarabb értesülhetsz a sorban következő akcióról, vagy első vásárlásnál kapsz 10-15% kedvezményt, ami azért egy 100e feletti darabnál már érződik. (itt célszerű egy külün vásárlós e-mail cím:D)

-Tudatosan vásárolj, tehát legyen egy listád, hogy mi a legfontosabb, és ne csábulj el sok apróbb, olcsóbb haszontalan cucc iránt, mert 2-3 olyan ára kiteszi lehet a hőn áhított, drágább darabot.

-A legnagyobb akciók november-december környékén vannak (Black Friday, Cyber Monday, téli leárazások), de ilyenkor, nyár közeledtével is szoktak lenni nagyobb leárazások, érdemes figyelni az oldalakat.


Ahonnan én szoktam rendelni:

farfetch.com

net-a-porter.com

theoutnet.com

louisaviaroma.com

ssense.com

mytheresa.com

shopbop.com

nordstrom.com

matchesfashion.com

2019. ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ez mind szállít magyarországra?
2019. ápr. 27. 10:15
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha esetleg méret miatt vissza akarok küldeni akkor vissza tudom minden probléma nélkül?
2019. ápr. 27. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mind szállít tudomásom szerint. Viszont az USA-ból rendelt termékekkel vigyázni kell, mert azok fennakadhatnak a vámon, és 40USD felett ki kell fizetni 3500 ft kezelési költséget, és a rendelt termék 27%-át... De szúrópróba szerű az ellenőrzés, nekem már átjött 6 db 300 dollár feletti csomagom, az egyik barátnőmet az első rendelésnél megfogták 70 dollárnál.


Visszaküldés is gördülékeny, ráadásul ingyenes is (pl. itthon a HM-nél ezer forint akkoris, ha ők rontották el, és küldtek rossz terméket/méretet....).

2019. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!(már rendeltem is tesztelésképpen)
2019. ápr. 27. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!