Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az öltözködésem...

Niky20010312 kérdése:

Szerintetek az öltözködésem tényleg ribis volt, vagy apám egy gyökér? 18L

Figyelt kérdés

Pár napja, amikor 30 fok körül volt, kicsit kimentünk a barátnőmmel a városba, lőtt is egy képet rólam:

[link]

Örültem, hogy elővehettem a szekrényből a nyári ruhákat..

Erre mikor hazajöttem, apám már hazaért a munkából. Felhúzta a szemöldökét, és végignézett rajtam, majd hallottam, hogy odaszólt anyámnak, hogy "ez most jött a sarokról?"

Mi a véleményetek? Nagyon megalázó volt.



2019. ápr. 27. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim válasza:
35%

mmm de jó combod van

a felcsomózott póló kicsit sok, azért nem 50 fok volt, ettől függetlenül apád nem beszélhet így a lányáról

2019. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
78%
Semmi extra nincs az öltözékedben, nyáron dugig tele van a belváros sokkal többet mutató ruhadarabokat viselő csajokkal.
2019. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
84%

Én nem mennék így ki, de ha más lányt látok hasonlóan, nem gondolom ribisnek, simán sportos, fiatalos, hétköznapi szett.

25l

2019. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
44%
Nem mutatsz sokat,apukád kicsit erkölcsösebb.
2019. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim válasza:
71%

A nagdrág fazonjából ítélve a feneked simán ki-ki lóghat belőle, ami engem nem zavar, de ha egyszer valamikor lányom lesz, akkor lehet másként fogok vélekedni.


Na persze lekvázni nem kváznám le, hisz a gyermekem öltözködése és viselkedése valamilyen szinten engem is minősít majd.

2019. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
45%
Ha az a vâgyad,hogy valaki megdugjon,alkalmi partnerenknek jó lesz csajnak nézzen,esetleg olyan hódolókra vágysz csupán,akik csak arra gondolnak,hogyan tudnának megtömni minél gyorsabban,akkor nem volt sok.Amùgy igen sok.Apádnak igaza van.
2019. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim válasza:
63%
Szerintem nem sok. Sőt, ha arra jó idő volt, akkor megfelelő. Nem újkeletű hogy valaki igy öltözködik a 90-es években is divat volt itt-ott. Egyébként ha tényleg te vagy a képen le a kalappal, nagyon jó alakod van. És valóban feszes combjaid vannak. Apukád kicsit féltésből is mondhatta, nem akarta hogy valami bajod essen, megerőszakoljanak, stb. szóval fogd fel így.
2019. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
69%
Hát nekem baromi taszító és ribis amikor valakinek kilóg a fél segge a rövidnadrágból. Meg a hasmutogatást se nagyon értem. Fel lehet úgy is öltözni, hogy sejtetsz dolgokat és szexi maradsz, de nem lóg ki mindened. Engem taszít az ilyen "minden második magamutogató tini kislány aki szembejön veled" típusú öltözet. Tipikus könnyen kapható vagyok szett. De kinek mi...
2019. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
64%
Én se engedném a gyerekemnek, hogy ezt az övet nadrág nélkül hordja.
2019. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
82%
Ez semmi extra, hétköznapi látvány.
2019. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!