Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tudtam meg hogy az apám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudtam meg hogy az apám márhónapok óta együtt van az egyik barátnőmmel. Teljesen kiakadtam. Ezt még lehet emészteni? 24L

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak rég. Én az anyámmal élek de jóban vagyok az apámmal 44F. Most tudtam meg hogy a titkolt nagy szerelme a barátnőm 28N. Az apám teljesen idáig van érte, azt mondta nem érdekli a véleményem mert el is akarja venni feleségül. Ki vagyok akadva teljesen. Hogy kéne ehhez viszonyulni?
2019. febr. 10. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Állj bosszút, és gyere össze a barátnőd apjával! Alternatíva: az apád egyik barátjával!
2019. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Örülj neki ha boldogok.
2019. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Rockarc ***** válasza:
60%

Beteg vilag. Se az apadra, se a baratnodre nem lehetsz buszke. Biztos sokat gondolkodhattak rajta, hogy ez vajon hogyan fog erinteni teged. Ja nem. Felnott vagy mar, nem vagy egyikhez sem lancolva. En biztos nem asszisztalnek ehhez, kivonulnek mindketto eletebol.


42F

2019. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Oszt' akkor mi van? A te korosztályod is van, hogy bukik a 44-50,de még idősebb szivarokra is.

32/f

2019. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Az apád felnőtt ember és a barátnőd is. Vegye el ha neki az jól esik. Ne szólj bele a dolgába! Maradj mindkettővel olyan kapcsolatban ahogy eddig is voltatok. Elhiszem hogy ki vagy akadva, de semmi közöd az életükhöz.
2019. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Karena26 ***** válasza:
17%

Vegye csak el apukád, ha szeretik egymást! Mindenki arra vágyik, hogy a mostohájával jóban legyen. Neked ez most megadatik! Örülj a szitunak, és a boldogságuknak!

Tudom, hogy most csalódott vagy, mert úgy érzed, két, számodra fontos ember elárult, kihagytak valamiből, de gondolj bele, ha te jönnél össze a barátnőd apukájával, sztem te is félnél az első alkalom után vallani neki!

2019. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
A barátnőd csak valamiért a barátnőd? Segít, jóban vagytok, együtt dolgoztok, bármi... Az apámat szereted, szintén jóban vagytok. Most ez a két ember szereti egymást, boldogok. Akkor most elkezded utálni őket, mert..., Miért is? Felnőttek, szinglik, és a mai vilàgban a 16 év korkülönbség már nem is kirívó. Szerintem örülj, hogy boldog az a két ember akit szeretsz, és akikkel jóban vagy.
2019. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

28 nő 44 férfi nem a durva kategória. Ha kamaszok lennétek és úgy megy rá az apád az már beteg lenne.

Gondold magad az ő helyében, ha vak szerelmes akkor pont nem a lánya jogtalan hisztije miatt fogja elnyomni az érzéseit. Nem is csak egy kalandra kellett neki, ha ilyen nagyszabású tervei vannak vele. Éld az életed és hagyd őket is élni!

2019. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Tehát a csaj akit barátnődnek tartasz, hónapok óta kavar az apáddal a hátad mögött és most bejelentik hogy le van sz.rva mit gondolsz erről, ők akkor is együtt lesznek. Hmmm. Miféle barátnő az ilyen? Tudnál még bízni benne? Itt most nem a korkülönbség a gond, hanem az hogy ők pont lesz.rják az érzéseid ezzel kapcsolatban, hiszen azért a barátnőd státusza változik ha feleségül veszi az apád. Szóval szétrombolták a barátságotok. Egyikkel se foglalkozz, megérdemlik egymást. Most már tudod hogy igazán egyiknek sem számítasz.
2019. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg az beteg amikor huszonéves pasik negyvenpluszos nőkre hajtanak.
2019. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!