Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Te erről mit gondolnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Te erről mit gondolnál, ha manapság menne oda hozzád egy férfi az alábbi udvarlással, ahogy azt anno apám tette anyámnál? L

Figyelt kérdés

Anyám és apám úgy találkoztak, hogy mindketten piacon dolgoztak. Apám a tömegben meglátta anyámat, mire követni kezdte a munkahelyéig. Ott leszólította, hogy ne haragudjon, tudja, hogy furcsa amit tesz. Életében nem csinálta senkivel, hogy követte, de egyszerűen elvarázsolta, olyan gyönyörű nőt még nem látott, mint ő.


Lényegében ez történt. Tényleg sosem csinált ilyet, de azt mondta, meg akarta ismerni, elsőre beleszeretett. Már 10-en valahány éve nincsenek együtt (kb 6 évig voltak együtt szerintem), de még mindig istennőnek tartja anyámat, és biztosra veszem, hogyha úgy hozná az élet, ismét együtt lenne vele, bár erős kétségei lennének, tekintve a múltat.


A kérdésem lényege, hogy manapság ebből mi lenne, ha valaki odamenne egy nőhöz ezzel a szöveggel? Apám őszintén, szívből szólt, de manapság sok az "érdekes" fiú/férfi akik csak ágyba akarják vinni a nőt.



2018. dec. 5. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

"A kérdésem lényege, hogy manapság ebből mi lenne, ha valaki odamenne egy nőhöz ezzel a szöveggel? Apám őszintén, szívből szólt, de manapság sok az "érdekes" fiú/férfi akik csak ágyba akarják vinni a nőt."


Nem hozzám szól a kérdésed, de annyit hadd tegyek hozzá, hogy szerintem csak szívből szabad szólni, és a trükközésnek semmi értelme. Igen, manapság olyan világban élünk, hogy 10-ből 9 vissza fog emiatt utasítani, de csak azt az egy kivételt kell megtalálni, aki nem. Érte érdemes elviselni mind a 9 visszautasítást. Hiába elsöprő a tömeg, nem szabad hozzá alkalmazkodni.

Csak ennyi akartam hozzáfűzni.

2018. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, hogy mit szólnék. Valószínűleg először megpróbálnám eldönteni, hogy zakkant-e. Ha úgy ítéltém meg, hogy nem az, akkor jól esne. Olyan volt már, hogy utánam szaladt valaki az utcán, de még nem követett senki (szerencsére😀).
2018. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Biztos meglepődnek rajta, mert elég furcsán hangzik de előttem szólóhoz csatlakozva ha nem lenne kínos és nekem is tetszene az illető akkor biztos jól esne :)
2018. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%

Nem lehet 10 nő a legszebb, akit valaha láttam.

32/f

2018. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Félnék tőle. De komolyan, nagyon nem oké követni embereket az utcán.

De ettől eltekintve se lehetne szó semmiről. Apádnak nyilvánvalóan fogalma sincs és nem is volt soha arról, mit jelent szeretni valakit. Nem alkalmas semmiféle személyes kapcsolatra, mert nem képes érzelmeket megélni. Idegenekbe nem lehet beleszeretni. Nem nem illik, vagy nem okos dolog, vagy nem helyénvaló, hanem egyszerűen fizikai lehetetlenség.

2018. dec. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát eléggé frászt kapnék, ha valaki odajönne hozzám követett a munkahelyemig mert olyan gyönyörű vagyok. Ez parás, nem romantikus, menekülnék el amilyen gyorsan lehet. Valamint egyetértek, hogy nem lehet látásra beleszeretni valakibe, akit nem is ismersz.
2018. dec. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek az előttem szólókkal. Hogyan lehet olyanba "beleszeretni", akivel azelőtt egyetlen szót sem váltottál? Én az ilyet inkább nem szerelemnek nevezném, hanem jóval csúnyább szót használnék helyette.
2018. dec. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Mivel egy cinikus szar vagyok ezért kiröhögném.
2018. dec. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
Ti nők mégis csak úgy tudtok beleszeretni valakibe, hogy az első pillanatban, a külseje alapján, amikor még semmit nem tudtok róla.
2018. dec. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Az emberek hogy szereznek párt maguknak úgy általában?

Úgy, h megtetszik nekik vki külső alapján. Mindig a külsőt látjuk először, a kisugárzást. Aki nem fog meg minket külsőleg, első látásra, abba nehéz beleszeretni. persze van olyan h "elsőre nem tetszett de aztán megszerettem", de azért az nem az igazi szerelem.

Meglátod, megismered és ha belsőleg is megfelel az izlésednek és ez kölcsönös, akkor nyertél. Ha bármelyik is hiányzik, akkor nem működik.

Ha vki nem tetszik külsőleg, nem tudsz beleszeretni. Ha tetszik külsőleg de belsőleg nem, akkor sem fogsz beleszeretni. Ha külsőleg és belsőleg is tetszik de nem kölcsönös, akkor beleszerethetsz, csak nem lesz kapcsolat.

2018. dec. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!