Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vesznek fel egy csomóan...

Miért vesznek fel egy csomóan áttetsző (fehér) nadrágot hagyományos bugyival? Csak szerintem gáz az úgy?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de mondjuk azt megértem mikor 14 alatt veszi fel valaki.Hiszen fiatalon nem mindenki hord tangát.De tényleg szebb amikor nem látszik a bugyi vonala.
2010. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Miért zavar a hagyományos bugyi, nem hord mindenki tangát! Egyébkéntis a tanga csak nagyon mutatós popsin áll jól. Na mármost, ha valakinek nincs szuper feneke, akkor már ne vegyen fel fehér, áttetsző nadrágot? Mindenkinek más az ízlése, neked nem tetszik, más meg nem foglalkozik vele. Mennyivel lenne szebb, ha egy borzasztó fenekű nő tangában virítana egy fehér nadrágban?! Azt meg más szólná meg.

Tudod: ízlések és pofonok.....

2010. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem a francia bugyi sokkal több embernek jól áll, azt is lehetne felvenni, de amikor néhányan felvesznek hagyományos bugyit, ami félig a fenekei közé csúszik az nagyon csúnya..
2010. júl. 6. 08:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem attól ráz hideg, ha valaki fehér nadrág alá fehér bugyit vesz fel, pedig ha egy testszínűt, vagy egyáltalán a bőrszínéhez legközelebb állót venné fel, sokkal esztétikusabb látvány lenne.A francia bugyi nagyon sokaknak áll jól, és nem lesz benne 4feneke az embernek.
2010. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem (és én pasi vagyok, tehát lehet rám hallgatni, nem kell saját kútfőből megpróbálni kitalálni mi a szép ;)) a nadrágon átsejlő bugyi az egy enyhén erotikus látvány. Tehát semmi baj nincs vele.
2010. júl. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát szerintem tök mindegy, hogy milyen nadrág, de az, amikor így látszik a bugyivonal, az nagyon nagyon nagyon randa látvány! Én azóta hordok tangát, amióta láttam egy ilyen bugyikidobós hölgyeményt, de ő farmerbe volt! O.O

Szerintem mindenféleképp csúnya. Fehér nadrággal pl. a fekete tanga is elég ocsmány...

17L

2010. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem kell felvenni bugyit
2010. júl. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sztem a tanga határozottan jobb lenne...az előttem szólókhoz pedig, ha vkinek nem szép a feneke, akkor ne vegyen fel átlátszós nadrágot, mert sokkal csúnyább, mintha felvenne vmi egyszerűbbet, és az jobban állna neki, legyen az farmer, vagy vmi elegánsabb. A legnagyobb baj a nőkkel, hogy nincs önkritikájuk. Sajnos, két típus van(a két véglet) vagy nagyon nincs tisztában az adottságaival, és azt gondolja, hogy neki minden jól áll, vagy mindenben hibát talál, pedig nem kéne. Mindeki lehet szép, lehet az modell alkat, avagy molettebb. Mindenki!! szép a maga módján, de ismerjük saját határainkat.
2010. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!