Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagásra sok lenne a zakó?

Ballagásra sok lenne a zakó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőm ballagására megyek és arra gondoltam mivel késő délután lesz és valószínúleg hűvös is lesz, veszek fel zakót. Fekete minőségi zakó, fekete nadrág, fehér minőségi ing és fekete derby bőr cipő.


Szerintetek? Nem lesz túl "fancy" a zakó? Nem akarok úgy kinézni mint aki nagyon elegánsban tolja..


2019. máj. 1. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem sok! :)
2019. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem sok. Ennél kisebb alkalmakra sem sok. Viszont a szín nem illik az alkalomhoz. Tudom, hogy sokan perverz módon szeretik a fekete öltönyt, de ettől még elég korlátozott darab.
2019. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%
Ne vegyél egyenruhát (öltönyt) mert minden pasin az lesz és mint tudjuk a nőknél is írtó ciki ha ugyanazt a ruhát látják máson mint amit ők maguk viselnek!
2019. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszik kontraszt, nem lesz túl "elvont", a cipő stílusa és a nadrág stílusa miatt. De van benne valami utolsó. :)
2019. máj. 1. 14:18
 5/11 A kérdező kommentje:
#5 akkor mit vegyek fel? :D
2019. máj. 1. 14:19
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Olyan szempontból rossz helyen kérdezed ezt, hogy az idejárók 50%-a a sneakerhead, 40%-a a proli divatot követi, bármennyire is formális öltözetet pedig egyik sem tanult meg viselni, nem is értenek hozzá, viszketnek már a gondolattól is, ha nem farmer+pólót vagy mackót kell felvenniük.
2019. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nagyon adom az utolsó választ. Az öltöny rohadtul nem egyenruha, ezek a mai tipikus homár öltözékek már annál inkább egyenruhának számítanak sajnos. Ha neked a fekete tetszik vegyél azt nyugodtan, ha jól fogod érezni magad benne, akkor jól is fogsz kinézni. Egyáltalán nem sok.
2019. máj. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem értelek, miért ne akarnál elegánsan kinézni? Egy ilyen eseményre ez a minimum.

El se tudom képzelni, mi másban lehetne menni, mint öltönyben.

2019. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"az idejárók 50%-a a sneakerhead, 40%-a a proli divatot követi, bármennyire is formális öltözetet pedig egyik sem tanult meg viselni, nem is értenek hozzá, viszketnek már a gondolattól is, ha nem farmer+pólót vagy mackót kell felvenniük"

:-O Azt is megmondod, hogy most épp mi van rajtam? :D

2019. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még kabát is lesz rajtad kérdező, a fejed felett meg esernyő.
2019. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!