Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegánsabb viseletben lennék...

Elegánsabb viseletben lennék az esküvőn, mint a vőlegény. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Esküvőre vagyok hivatalos. Viszont én elegánsabb viseletben jelennék meg, mint a vőlegény.

A házasulók rokona vagyok, ismernek. Tudják, hogy én a hétköznapokban is szeretek elegánsan öltözködni.

Azonban intelligens ember is vagyok, tudom, hogy illetlenség lenne.


2019. máj. 5. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
te intelligensek gyöngye
2019. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem örülnek neki, ha elmész. És ismernek annyira, hogy tudják, neked többet ér a külsőség, mint más. De téged mégis meghívtak, szóval szeretnek így is.
2019. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Én ha a helyedben lennék, annak ellenére, hogy szeretek elegánsan öltözködni, az esküvőn visszafognám magam, és nem öltözném túl a vőlegényt.

Ez lesz az ijfú pár nagy napja, egy napot kibírok, hogy kevésbé elegáns legyek.

(Nyilván normális keretek között vennék vissza a stílusból, pl ha ők farmer-pólóban mondanák ki a boldogító igent, én még nem mennék farmer-szakadt pólóban, csak hogy ne öltözzem túl nagyon a vőlegényt, max egy farmer-sima ingig "csökkenteném" az eleganciát, tehát azért reális lennék, de igyekeznék nem túlöltözni őt.)

2019. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Ne legyél elegánsabb nála. Biztos meg tudod oldani.
2019. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Ez mit takar?


Átlag esküvőn minden férfi fekete/sötétkék öltönyben van. Csak a minőségük változik. Azért nem kell kínai műszálast venni mert a vőlegénynek is csak az van.

Ha casual a lagzi akkor bunkóság fullpuccban megjelenni, vagy külföldön láttam olyat hogy az egyik vendég díszegyenruhában jelent meg ami nemkicsit feltűnő.

2019. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Öltöny és öltöny között is van különbség, nem is beszélve a kiegészítőkről. Ha viszont az esküvőn is olyanok lesznek, akik szerint van fekete és kék, nem aggódnám túl a dolgot, nem fogják észrevenni, hogy túlöltözöd-e a vőlegényt vagy sem.
2019. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az esküvő nem rólad szól
2019. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valaki magyarázza már el (esetleg képekkel) hogy hogy lehet túlöltözni a vőlegényt?

Általában egy esküvőn a sok öltönyös fickó között alapból nehezebben tűnik fel a vőlegény:D Esetleg csak a feltűnő nyakkendőről lehet felismerni

2019. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hajráá, nézz ki ragyogóan
2020. okt. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!