Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai fiúk által viselt...

A mai fiúk által viselt feszülős nadrág miért jön be a lányoknak? Csak szerintem ciki?

Figyelt kérdés

2019. máj. 8. 17:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%

A superskinny gatyáktól a falra mászok én is(mondjuk aki pálcika azon más hülyén mutatna), de szerintem egy klasszik alakot követő farmer(nem tapadós, de nem is bőszárú) sokkal jobban néz ki.


Valami hasonló:


[link]

2019. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%

Lányként mondom, hogy szerintem az a ciki, hogy minden ciki. Mit kéne akkor hordaniuk?

Melyik a szebb, esztétikusabb?

[link]

[link] elemek/Blog/kantaros-farmer-ferfi.jpg?v=null.1527685851

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Melyik tetszik? A forró nacik? A harisnya térdnacival? A harisnya tunikával? Tunika harisnya nélkül? Melyik volt szerinted férfiasabb? Aki férfias, az nem az öltözékétől lesz az. Biztos van, ami a mostaninál szebb és jobb, de ez se annyira vészes, mint amennyire mindenki kesereg rajta. Igen, gáz, mikor belepaszírozzák magukat a 3 számmal kisebb szűk naciba, de az minden stílusú ruhánál gáz.

Őszintén szólva nem értem mit kell mindig ezen nyafogni. Minden napra jut egy kérdés, amiben ezen picsogtok. Ti férfiállatok. Zsepit ne hozzak?

2019. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
37%
Nincs vastag lábam, csak Skinny-m meg super Skinny-m van rengeteg színben. Ha tudsz hozzá öltözni, tehát normális övet, felsőt, pulóvert vagy esetleg inget veszel hozzá, és választasz egy fasta cipőt, akkor elég menőn kihangsúlyozza a vonalakat. Én CSAK AJÁNLANI TUDOM a divatérzékkel rendelkezőknek!
2019. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Riki miller ***** válasza:
Szerintem se szép az a túl feszülős de ami pont a te méreted az még kényelmes is ha jó az anyagja is egy kicsit lazább egy kényelmes cipővel meg egy laza polóval szerintem jobb mintha egésznap öltönyben mászkálnál mondjuk a boltig vagy mindig csak mackóban melegítenél...
2019. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!