Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Levi's (vagy más drágább,...

Levi's (vagy más drágább, márkás) farmer megéri az árát?

Figyelt kérdés

Annyira unom a fast fashion boltos 5ezres farmereket, tök jók, de 2 mosás után már kezd fesleni a varrás, kezd fakulni, hamar kiszakad, stb.

Van egy márkás farmerdzsekim, amit olyan bő 10 éve nyúzok, és picikét talán fakóbb már, mint új korában, de ennyi baja van. (Korábban farmerdzsekiből is volt egy olcsó darabom, hamar tönkre ment.)

Ez nadrágoknál is igaz? Ha beruháznék egy drágább farmernadrágra, az jó lenne utána évekig? Jobban bírná, mint az ilyen H&M-es és hasonló gatyák? Vagyis inkább úgy kérdezem: bírná annyival jobban, mint amennyivel többe kerül?


2019. máj. 9. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mustang és Levi's farmereket használok évek óta, semmit nem koptak, nem változtak.

Most akarom őket lecserélni, mert bár hibátlanok, de meguntam őket.

Szerintem megéri beruházni egy két klasszikusabb darabba.

Ha időd és kedved engedi látogass el valamelyik outlet üzletbe, én ott szoktam ilyeneket vásárolni.

2019. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Anyagtól is függ. Ha rugalmas anyagot akarsz, akkor akárhol veszed, rövid életű lesz, a rendes farmer anyag meg merev és kényelmetlenebb sokaknak. A valódi farmer ritka a fast fashion boltokban, ez tény, ennyiből megéri akár drágábban is venni, de inkább azt nézd, miből van. Olcsón is találni elvétve.
2019. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg

A Levi's-nél jobb farmer nincs,hiszen az maga az eredeti farmer.Minden hibája is persze vele jár,mert semmi nem tökéletes.Az viszont biztos,hogy évtizedes távlatokban gondolkozhatsz velük.

2019. máj. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!