Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipőknél sneaker, és utcai...

Cipőknél sneaker, és utcai cipő kategória miben különbözik?

Figyelt kérdés
egy webshopban külön kategóriába szedve láttam őket de nem igazán látom mi a különbség, mindkettőt olyannak tűnik mint amit hordanál utcán alapesetben
2019. máj. 11. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
A sneaker az a modern neve a sportcipőknek, ami nem feltétlen jelenti azt, hogy csak sportoláshoz lehet őket viselni, de az alapötlet az volt. Például a Nike vagy az Adidas alapvetően sportruházatot gyártó cégek. Az utcai cipő egy tágabb fogalom, például nőknél szerintem egy laza magassarkú is utcai cipő, de semmiképp nem sneaker. Ezt gondolom én, de valószínűleg nincs erre konkrét definíció, és az adott üzlettől függ, hogy hogyan kategorizálja a termékeket.
2019. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!