Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok az ilyen magassark...

Mit szóltok az ilyen magassarkú papucsokhoz?

Figyelt kérdés

[link]


most vettem kettő ilyet, egyiknek kisebb platformja van, meg ez a másik. meglepően kényelmes és könnyű benne menni, a magas sarok ellenére. Szerintem tök jó választás nyárra, sok mindenhez fel lehet venni, kicsit elegáns is, és csinos. Olaszországban láttam sokat, itthon nem igazán. Mi a véleményetek róla?


2019. máj. 13. 10:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Hordjad nyugodtan. A lényeg, hogy neked tetszik. Csak ne mondd rá, hogy elegáns, mert nevetségessé teszed magad.
2019. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
49%
Nem csodálom, hogy neked tetszik, hisz ez tükrözi az agyi szintedet, hisz a kérdésnek se sok értelme van, hogy feltetted.
2019. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
78%
Ízléstelen, és nem tudom felfogni, hogy hogy lehet benne menni. :D
2019. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként egyetértek az egyik előzővel: hordd, ha tetszik, semmi baj azzal, de ne jelentsd ki, hogy elegáns, mert nem az. :D
2019. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
rendben, akkor nem elegáns :D az agyi szintemet elég durva lenne, hogy egy magassarkú fejezze ki, de akkor majd a kezemben lesz a diplomám is ha ezt veszem fel :)
2019. máj. 13. 12:56
 16/32 qborka ***** válasza:
64%

Nekem nem jelenik meg :(

Nekem is van diplomám egyébként és jó néhány extrém magassarkúm. Nem tükrözi az agyi kapacitást a magassarkú.

2019. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Szerintem akkora baj nincs vele. Én speciál nem hordanám, mert alapból nem vagyok ez a magassarkú-papucs párti, meg nem az én stílusom. De hordd nyugodtan, ha tetszik. Nem értem, miért lenne lotyós.
2019. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó. na azt én sem értem hogy ez mitől lotyós, de biztosan :)
2019. máj. 13. 15:45
 19/32 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy neked tetszik. Nekem pl. nem, egyébként sem szeretem az olyan cipőket, ami nem fogja a bokát.
2019. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Baromi kényelmetlen lehet, és elég r ibancos is, de ha neked szép, meg tudsz benne járni, akkor hordd, a lényeg hogy neked tetsszen. De azért ezt elegánsnak nevezni kicsit túlzás.
2019. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!