Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok az ilyen magassark...

Mit szóltok az ilyen magassarkú papucsokhoz?

Figyelt kérdés

[link]


most vettem kettő ilyet, egyiknek kisebb platformja van, meg ez a másik. meglepően kényelmes és könnyű benne menni, a magas sarok ellenére. Szerintem tök jó választás nyárra, sok mindenhez fel lehet venni, kicsit elegáns is, és csinos. Olaszországban láttam sokat, itthon nem igazán. Mi a véleményetek róla?


2019. máj. 13. 10:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nagyon ízléstelen. Kiélt, idősebb kvák jutnak eszembe erről a képről.
2019. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
ha utcán hordod ne sértődj meg ha két méterenként megkérdik mennyi egy numera?
2019. máj. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
45%
amúgy a lábfejed kifejezetten csinos és a bőr is szép rajta kár elrontani a papuccsal
2019. máj. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
szeretnék egy teljes képet kérni rólad! ebben a papucsban miniszoknyával.
2019. máj. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 mikeXxX ***** válasza:

Nem az a lényeg hogy más itt mit mond az a lényeg hogy te mit gondolsz !

Szerintem sokkal jobb mint amiknek semmi sarka sincs de arra mindenki bólogat mert az hétköznapi !

2019. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem, miért kéne itt bárkinek is magyarázkodnia a véleménye miatt. A kérdező ugyanis arra volt pont kíváncsi, hogy mit gondolunk a cuccról.

Szerintem lotyós és pont. Engedtessék már meg az, hogy valamiről legyen szabad véleményem, amit elmondhatok, HA megkérdezik. Nyilván nem állok le az utcán szörnyülködni és leribizni valakit csak azért, mert ilyet hord, de ha megkérdez, hogy mit gondolok a CIPŐRŐL (és nem az adott személyről!), akkor meg fogom mondani.

2019. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
13* próbáld ki és megtudod
2019. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#27

Szerinted miért írtam azt, amit? Nyilván próbáltam már. Nem vitt közelebb a megoldáshoz.

2019. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ez nem látszott a kérdésedből ezért javasoltam. De ezek szerint tetszett ha felpróbáltad. Amúgy nekem egyre jobban tetszik
2019. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#29

Miért kellett volna hogy tetsszen csak mert felpróbáltam? Poénból vettem fel, a párom munkásruháját meg csomó más marhaságot is próbáltam már fel viccből. :D

2019. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!