Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bikini készítésnél mennyire...

Bikini készítésnél mennyire kell levetkőzni?

Figyelt kérdés
Szeretnék csináltatni egy rám szabott bikinit. Amikor méretet vesznek és pontosan belövik, hogy hogy álljon, akkor meztelenre kell vetkőzni? Van valakinek tapasztalat? :)

2019. máj. 14. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Bugyira vetkőzöl, megmérik a méreteidet és elkészítik. Aztán felpróbálod a próbafülkében. Nem megyasszonyi ruha, csak egy bikini.
2019. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
A szemüveged maradhat! :)
2019. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Gondolom aki ilyen cuccban magamutogat az gátlástalan és pont emiatt nem csinál belőle ügyet ha nem csak a parton kell ledobni a textilt.
2019. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

azért tök fura, nem, hogy hármas valahogy ittmaradt a századfordulóról, és bár az internethez adaptálódott, az erkölcseit megtartotta fiatalkorából?


amúgy bugyiig kell vetkőzni, úgy tudnak rendesn méretet venni rólad (gondolom az egyértelmű hogy melltartó nélkül)

ja és megsúgod hogy ilyet hol csináltatsz? mert lehet engem is érdekelne, már elgondolkodtam rajta párszor, sokkal egyszerűbb lenne mint agyvérzést kapni a boltokban

2019. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Nem kapnál agyvérzést a boltokban ha te is olyan zsákokba csomagolnád magad a parton mint a mai kisfiúk.

Abba minden bele és elfér.

2019. máj. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
na jó, szintet léptünk, 26%, az előbb legalább még értelme volt a mondanivalódnak, ha túl sok alapja nem is, de ezt a két katyvaszt nem tudom kigobozni. valakinek valami ötlete? vagy nem is azért írta hogy értelmes legyen?
2019. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm 78%-os a minősítést!

Várj, segítek!

A bőszárú térdig érő szhar alatt a bermudát értettem amibe a hiú fiúkák csomagolják magukat nehogy meglássa valaki a kis combjukat.

Ezt ajánlottam az előbbi kommentembe.

2019. máj. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!