Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Punk-os...

Mi a véleményetek a Punk-os kinézetű emberekről? Nektek tetszik? (Szakadt- nadrág, vékony harisnya, hegyesen felállított haj, színes haj, és durva smink) láttátok már hasonló kinézetű embert? Ha igen, bejött?

Figyelt kérdés

2019. máj. 14. 22:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos én se nagyon látok mostanában punkokat, csak egyet-egyet elvétve

Emlékszem, még ovis lehettem amikor először láttam egy punk srácot, rózsaszín, nagy taraja volt :'D én a gyógyszertár felé mentem anyukámmal.

Fogalmam sem volt az egészről hogy miért néz ki így, a punkokat eszik-e vagy isszák, meg mégis miért rózsaszín, de ez az extremitás egyszerűen magával ragadott xD imádom a punk és a metalhead srácokat, lányokat (csak úgy emberként is, meg vonzónak is találom őket)

Én is gondolkodtam azon, hogy a hajamat is megcsinálom punkra, mert másban már minden megvan :'D de félek egyenlőre ettől xD

2019. jún. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%
Ja és PUNKS NOT DEAD! :D
2019. jún. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Bejött mert én voltam.

Mondjuk harisnyát nem hordok mert férfi vagyok nem buza.

És nem is sminkeltem magam mint valami búza.

2020. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!