Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehet egy jó alakú nő 38...

Felvehet egy jó alakú nő 38 éves ilyen bikini?

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 17. 17:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#20


Bocsi,igazad van,ez a férfiakra is vonatkozik.😅


Csak tudod ritkábban van,hogy egy nő szól meg egy pasit az öltözete alapján mint forditva. Legalábbis szerintem.


De ha nagyon tetszik a bikini pasi is felveheti. :D


Viccet félretéve: Minden ember abban járjon,ami neki tetszik s kényelmes.

Az a bikini pedig szerintem nem mutat sokat,láttam már százszor kebsebb anyagból állókat is.


Ha te viszont hűkeresztény apáca/pap vagy, egy jó tanács: inkább ne menj strandra s ne másoknak akard megszabni,mit vehet fel és mit nem. :)


2020 van, a tetspozitivitás éve.

2020. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#18as


Valószinüleg a sok nőnek sem tetszik egy sörhasas fazon fecskében a strandon pl. mégsem tiltjuk meg neki mit hordjon. Inkább nem nézünk oda. Ha pedig neked egy kosza pillantás is tul sokegy női testből, akkor szerintem nem a nővel van a baj. :D

2020. jún. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Abban biztos vagyok, hogy sok nőnek nem tetszik a fecske fürdő egy pasin, mert azt itt sokan szóvá is tették!

Akkor engedtessék már meg nekem is hogy kifejtsem a véleményemet a nőv ruházatával kapcsolatban.

2020. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!