Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Tudnátok írni pro és...

Lányok! Tudnátok írni pro és kontra érveket a váll nélküli és háromszögmelltartókról? Melyik jobb strandoláshoz szerintetek? Illetve melyik néz ki jobban?

Figyelt kérdés
(Kis mell, kicsit "teltebb" alkat)
2019. máj. 21. 21:20
 1/4 A kérdező kommentje:
pánt nélküli*
2019. máj. 21. 21:21
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem c-d méretű melleim vannak, sose tudtam pánt nélküli melltartót hordani. főleg bikiniben nem, ott még a ruha se takarna el ha véletlenül lecsúszna. én háromszöget szoktam venni, a legegyszerűbben decathlonban
2019. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdenem a pantnelkulivel, szamomra a hatrany az hogy barmilyen markas is mindig lecsuszik, nekem keptelenseg vele uszni, beleugrani a vizbe, vagy akar elmenyparkban resztvenni. Tehat ha barmilyen hasonlo tevekenyseget akarsz csinalni egyertelmuen nem ajanlom. Viszont itt jon egybol a pozitiv resze is, amiert en is megis megveszem, hogy ha csaknapozni szeretsz a strandon, pancsikolni akkor tokeletes hiszen nem hagy nyomot, nem lesz bikinivonalad, ami nalam hatalmas elony.

A haromszog melltarto elonye hogy kenyelmes viselet, nem igen kell ra odafigyelni hogy nehogy veletlen tobbet mutass mint szeretnel, nem csuszik le ( ha jol meg van csinalva). A negativum termeszetesen a barnulas, hisz hiaba kotod ki ha epp napozol nem csak akkor fog a nap es nekem meg sosem sikerult teljesen nyom nelkul hagyni a boromet egy ilyen tipusu furdoruhaval.

Osszesegeb szerintem a pantnelkuli a napozos pancsikolos dolgokhoz a jobb, mig a haromszog akar egy csuszdazos elmenyparkhoz, uszashoz, aktivabb tevekenyseghez

2019. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A-s mérettel rendelkezem,hordom mindkét fajtát.Igazából nekem hátrány egyiknél sincs max annyi,hogy a háromszögben ugye a pántok látszanak ha lebarnulsz.Nekem nem csúszik le a pánt nélküli,viszont ha neked nagy a cicid akkor nem ajánlom mert sokszor hallottam már,hogy a nagy méretekrol könnyebben lecsúszik.
2019. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!