Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról aki...

Tiby99 kérdése:

Mit gondoltok arról aki divatból hord szájmaszkot az utcán?

Figyelt kérdés

Itt nem a zöld, kék és fehér orvosi maszkokra gondolok hanem a Wishen meg az Aliexpressen kapható fekete pamut anyagból készült maszkra gondolok. Úgy például, hogy: Fekete maszk, fekete póló, fekete nadrág és sportcipő.

Ti mit gondoltok erről? Én örülnék neki ha ez divat lenne Magyarországon.



2019. máj. 26. 19:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%
Azt hogy pózer.
2019. máj. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
9%
Semmit, tegye amit akar. Még mindig jobb mint a kutya szájából kihúzott, 10 éve kinőtt farmerek
2019. máj. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%
hordja a vicces, macis izét oké. csak mikor majd a valami fertőző beteg is vesz inkább olyat, mert az mégis csak aranyos, és nem tudod valóban ki mellett ülsz. ebolás mellett vagy divatoló mellett?
2019. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%

Semmit, mindenki azt hord, amit akar.

Egyébként szerintem "divattá" válhatna végre a szájmaszk viselése, legalább a téli időszakban... undorító, hogy most mindenki a vakvilágba köhögi, tüsszögi, keni bele a bacijait.

2019. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
25%
#14, azok a bacik anélkül is ott vannak a környezetedben, hogy bárki odatüsszögné őket. Mindenhol léteznek, és érinkeznek veled. A kis bacik. Igen. Most, hogy megtudtad az igazságot, pánikrohamot kapsz, vagy mi?
2019. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%

#15

Miről beszélsz? :D

Nyilván ott vannak. Hol állítottam, hogy ne lennének? Idéznéd?

Mindentől függetlenül undorító, hogy mindenki a vakvilágba köhögi, tüsszögi, keni bele a bacis/vírusos t@knyát/nyálát. Nem tudom, ezen mi ennyire félreéthető. Vagy szerinted ezek guszta dolgok? Vagy nem értelek. :D

2019. máj. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%

"undorító, hogy mindenki a vakvilágba köhögi, tüsszögi, keni bele a bacis/vírusos t@knyát/nyálát"


Ugy hangzott, hogy azt gondolod, hogy majd ettől fogsz megbetegedni.


Másrészt: én nem szoktam látni normális embert úgy köhögni, vagy tüsszögni, hogy ne tenné a szája elé a kezét, vagy ne használna zsebkendőt.

Igen, van néhány proli bunkó, meg csöves, de az utóbbiaknak édes mindegy, a szájmaszktól nem fognak kevésbé megbetegedni, hisz folyamatosan az utcán vannak szerencsétlenek. Szóval azt mondani, hogy "mindenki", köszönőviszonyban sincs a valósággal. Amiatt a kevés miatt meg felháborodni...ember, te nagyon tisztaságmániás, vagy bacifóbiás lehetsz...:D

2019. máj. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17

"én nem szoktam látni normális embert úgy köhögni, vagy tüsszögni, hogy ne tenné a szája elé a kezét"

1.: Nem csak normális emberek vannak.

2.: Pont ez a baj, mi a f...ért kellett belenevelni a gyerekek nagyrészébe, hogy "tedd a szád elé a kezed"? Miért higiénikusabb/gusztább az, ha belet@knyolok a tenyerembe, majd utána összetaperolom vele a fél világot? Eww.

2019. máj. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%
#18 én ezért a könyökhajlatomba tüsszentek/köhögök. Mert a kezem akkor nem lesz tiszta trutyi amivel meg utána fogok meg mindent.
2019. máj. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Szerintem hogyha mások hordhatnak divatból márkás cuccokat, járhatnak divatból BMW-vel, szívhatnak cigit és társait divatból akkor nyugodtan hordhat akárki divatból egy szájmaszkot.

Hogyha az említettek nincsenek elítélve (márpedig a társadalom nagy része nem ítéli sőt..) akkor egy szájmaszkot is had hordjon már nyugodtan az ember anélkül hogy pózernek illetve hasonlóknak neveznék :D

2019. júl. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!