Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Nektek bejön egy lányon...

Fiúk! Nektek bejön egy lányon a “szexi” fehérnemű, vagy inkább az egyszerűt preferáljátok?

Figyelt kérdés
Sokan mondtál, hogy a valóságban a fiúk inkább az egyszerűbb darabokat szeretik, amit én őszintén szólva nem értek. Nem ezerszer vonzóbb valami csipkés/fűzős/mindenféle extrával díszített, összeillő szett, mint valami random egyszínű, egyszerű szabású melltartó meg bugyi?

2019. máj. 27. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Én inkább azt mondanám hogy nem ad hozzá semmi pluszt a "szexi" fehérnemű.

Ha a kedvesem ott áll előttem fehérneműben, az ugyanúgy beindít, lényegtelen hogy milyen egyszerű darab.

Ha pedig akármiért is, de nem hozna lázba a lenge öltözet, akkor ugyanúgy nem fog lázba hozni a legszexibb darab sem.

Persze ez csak én vagyok, mások lehet másképp állnak hozzá.

2019. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Jól írtad a fiúknak...


De egy férfinek az tetszik amit írtál!

Csini, csipke és kiegészítők.


F/43

2019. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az egyszerűbb sokkal szexibb. :)
2019. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Páromnak mindegy.

Fehérnemű nélkül vagyok a legszexibb.

2019. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Én férfiként nem szeretem a csipke csodákat.


Egy szép sportos női testet kiemel egy egyszerű fehérnemű

2019. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Én viszont szeretem a szexibb darabokat a lányokon. Nincs erre statisztika, meg univerzális szabály. A férfitól függ.
2019. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Sokkal jobban beindít egy nő, ha nekem kell öt kihámozni meg a szexi fehérneműkbol is.

Bármilyen legyen is az, bár manapság vannak elég extrem darabok is, kis falatnyi tangak...::))

F

2019. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a csipke az egyik gyengém másik meg a combfix 24/F
2019. máj. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Én bizony igényelném a szexis fehérneműt,kár hogy a párom nem akar ilyeneket felvenni.A kedvencem a Body.
2019. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szexi fehérneműk a szexi lányokon szexik... Illetve meg kell találni, hogy kin mi áll jól. Pl. kerek popsid van, akkor felvehetsz francia bugyit, nagyon jól fog állni, de ha párodnak a tanga jön be, az is jó lesz. Ha viszont laposabb a feneked, inkább vegyél egy egyszerűbb szabásút (viszont azért lehetőleg ne nagyi-bugyit). A melltartó szerintem annyira nem számít. Úgy nagyjából passzoljon a bugyid vagy a többi ruhád stílusához, de még az sem fontos.
2019. máj. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!