Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben kell menni egy elsőáldoz...

Miben kell menni egy elsőáldozásra? 18/f

Figyelt kérdés

Egyik rokonom lesz elsőáldozó, és nem igazán tudom miben kell egy ilyen eseményre menni (életemben max 5-ször voltam templomban).

Utána lesz ilyen kerti parti féle ebéd a családnak.


Egyszerű fehér ing, fekete szűk farmer meg fekete Vans cipő elég lesz?



2019. máj. 27. 20:52
 1/8 anonim válasza:
Szerintem jó lesz úgy. Nem kell nagyon kioltozni. Főleg, hogy utána kerti parti lesz, akkor pl. az öltöny kényelmetlen lenne. Ez csak az én véleményem.
2019. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó lesz az amit leírtál.
2019. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Mifelénk az ilyennek nagyon megadják a módját, nálunk erősen lefelé lógna ki a kérdező.


Szerintem érdeklődj utána, mert ha mindenki sötét öltönyben fog feszíteni, akkor kínos lehet.

2019. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fekete Vans nélkül szerintem jó!

Esetleg a templomban lehetnél egy ünneplős cipőbe, amit átveszel utàna Vansra.

2019. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez függ az adott város vagy család szokásaitól,nálunk pl így kinéznének a templomból,mert igenis meg kell adni a módját és kilehet bírni azt az 1órát öltönyben meg ünneplő cipőben.A szett amit leírtál a bulihoz jó lesz tuti,de inkább kérdezd meg a családot,hogy mennyire kiöltözős a templomi rész.
2019. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A templomi rész nálam abban merül ki, hogy az ajtóban megállok, beljebb nem megyek. Nem bírnám én ott ki azt a két órát. Nagyon senki nem tudja itthon hogy miben is kéne mennem, nem igazán templomba járó senki...
2019. máj. 28. 19:10
 7/8 anonim válasza:
Vallásos lehetsz nagyon. 😂 Jó lesz amit írtál
2019. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj úgy, ahogyan az neked tetszik. Meghívtak, tehát vállalták, hogy te, aki feltételezem, nem vagy vallásos, nem fogsz frakkot ölteni azért, mert bemész egy omladozó falú pedofilzárdába.
2019. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!