Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miféle képzettársítások...

Miféle képzettársítások jönnek elő ezen cipők kapcsán?

Figyelt kérdés

Milyen érzéseket keltenek bennetek. Milyen lehet az ember aki viseli? Szerintetek milyen ruhákat hord?


[link]


[link]


[link]



2019. máj. 30. 00:50
1 2
 11/18 qborka ***** válasza:
81%

Mindhárom gusztustalanul néz ki.


Feltételezem, viselője maximum 20 év és nagyon bizonytalan magában, ha idegenektől vár megerősítést, azzal kapcsolatban, hogy szép cipőt vett-e.


Lehet, hogy rendes ember, ez nyilván nem attól függ, mennyire béna cipőt hord :D

2019. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem várok megerősítést. Én tudom, hogy nagyon jók néznek ki. Nyilván nem ettől teszem függővé, hogy viselem-e őket. Röhögtek már ki a metrón az összeállításom miatt, a legkevésbé sem befolyásolta azt, hogy legközelebb viselem-e az adott szettet. Akkor meg pláne nem a gyakorikerdesek.hu közönségére fogok adni cipő ügyben:D


Egyébiránt 27 vagyok.

2019. jún. 1. 20:03
 13/18 A kérdező kommentje:
*jól
2019. jún. 1. 20:04
 14/18 anonim ***** válasza:
69%

De akkor mit varsz, milyen valaszokat???

Az a kepzettarsitasom, h a viselonek izlesficama van, vszinuleg homi es sok penze van ilyen gagyisagokra.

2019. jún. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

„De akkor mit varsz, milyen valaszokat???”


Pont ezeket. Hogy kimutassátok mekkora prolik vagytok. Ezen szoktam szórakozni.

2019. jún. 2. 04:17
 16/18 anonim ***** válasza:
77%
:D de szanalmas vagy 😂😂😂😂
2019. jún. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 qborka ***** válasza:
67%

Szerintem pedig pont ezek proli cipők -nem az áruk miatt, hanem mert irtó bénán néznek ki. A korodat illetően tévedtem, már ami a személyi igazolványodban szereplőt illeti.

A további válaszaid alapján viszont tényleg nem vagy több 20-nál :)


Sok, balesetmentes kilométert kívánok a cipőkhöz.

2019. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
35%
Miért lenne proli valaki csak azért, mert az ízlése nem egyezik a tieddel? Ismered egyáltalán a szó jelentését?
2019. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!