Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire jók a kínais farmerka...

Mennyire jók a kínais farmerkabátok?

Figyelt kérdés

5.500Ft-ért láttam normál fazon, nem szaggatott.

1-2 szezont kibír? Mert a felsők sokat nem bírnak ki!


2019. máj. 30. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Minden kínában készül, a plázás butikok termékei is. Teljesen lutri. Vettem már kínaiban és "márkás" boltban is olyan cuccot ami sokáig bírta és olyat is ami az első, utasításokat betartva történő mosáskor tönkrement, eldeformálódott.
2019. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Vannak azért jó Kínai cuccok nekem van egy csomó a legtöbb már több mint 1 éves és semmi baja
2019. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Kicsit más a színe, mint az "igazi" kabátoké (valami vöröses árnyalat is van benne) és az ujja is hosszabb a szükségesnél (talán ez nem antropológiai alapon nyugszik). A zsebek száma viszont kielégítő.
2019. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag az instant szeméttől az átlagosnál picit jobb fast fashion szintig bármilyen lehet.


Ha az anyaga 100% pamut és nem túl vékony, a gombok jó minőségűek és az illesztéseknél sincs látványos probléma, akkor valószínűleg nem jársz rosszul vele ennyiért. Abban, hogy színtartó is lesz viszont már nem nagyon reménykednék.

2019. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly rendeltem farmerdzsekit Zafulról, az ugyanúgy original kínai... Jó puha, de bírja a strapát :D
2019. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

„Minden kínában készül”


Igen, és?

Más anyagokat használnak a gyártásnál, más szabást, más a hibahatár... A kifejezetten Alira, eBayre és kínai butikokba gyártott cuccoknál szerinted annyira kell figyelni a gyártásnál mintha az Inditex szervezné ki a gyártást? Ugyan már.

2019. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!