Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nő létemre alig van ruhám?...

Nő létemre alig van ruhám? Kérdés lent.

Figyelt kérdés

Leginkább a H&M-ben szeretek vásárolni, azt még megengedhetem magamnak, meg szerintem jó minőségű általában. Most, hogy jött ez a nagy meleg, nem bírok mit magamra húzni. Kellene 2 rövidnadrág, ami farmer és tudom váltogatni, 1 szövet, hogy legyen lazább viselet is. Fürdőruhám sincs, mert kinőttem. Nyári felsőim alig vannak, ruháim alig, pedig nagyon szeretnék egyet-kettőt. Abból is kellene 2. Felsőből is legalább kettő. Nyári cipőm sincs, a tavalyi tönkrement. Olyan luxus dolgokról most nem is álmodok, hogy szalma kalap a strandra, vagy farmer, de így is otthagynék vagy50 ezret, amikor egy ruha közel 10 ft.

Szerintetek mit csináljak? :/



2019. jún. 9. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el turiba. Pár száz forintokért nagyon jó ruhákat lehez kifogni, senki sem tudja meg, hogy onnan van. Eredetileg azok is ruhaboltból származnak, csak a gazdájuk megunta/kinőtte. Attól még teljesen jók.
2019. jún. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sosem jártam még turiban, nem is tudom, hol vannak. Csak a Hádát ismerem. :) De köszönöm, gondoltam már rá, hogy szétnézek.
2019. jún. 9. 08:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vedd nyakadba a várost,nézegess a jófogáson,webshopokban általában mindig van leárazott termék.Igaz,hogy itt a méretezéssel lehet gond,de visszaküldheted.
2019. jún. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Oké megvolt az önsajnáltatás meg a kívánságlista a télapónak, de konkrétan nem írtad le a problémád...

Nincs most erre pénzed vagy mi?

2019. jún. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el mas boltokba is, nemcsak a H&M letezik...
2019. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

most akkor megengedheted magadnak a h&m-et vagy nem?


tesco f&f

ugyanolyan bangladesi mint a h&m, valamennyivel talán olcsóbb

2019. jún. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
New Yorker, Sinsay-ezeket is Bangladesben varrák. Ha bp-i vagy: Ázsia Center.A Turi is jó ötlet.
2019. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Ja, ezzel minden nő így van, nincs egy rongya, amit felvegyen, de a ruhásszekrény ajtaját meg nem lehet becsukni, mert nincs hely benne.
2019. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lidl! Tele van olcsó és csini ruhákkal!
2019. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!