Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért akkora probléma, ha...

Miért akkora probléma, ha valaki nem hord fehérneműt ilyen melegben?

Figyelt kérdés

Én nagyon nehezen viselem a meleget, ebből adódóan, igyekszem megfelelően öltözködni.


Fehérneműt nem szoktam felvenni, kivéve, ha egy bizonyos időszakban havonta, amikor megjön a "baj". Akkor tényleg kell, de egyébként nem, mivel meleg van.Az ember bőrnének jobb, ha szellőzik és nem bepállik.


Szoknyát is felmerek venni, igaz nem olyat, ami övnek is elmenne.


2019. jún. 10. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Mert az alsónemű hiányában a nadrág lesz pisis/kakis.
2019. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kedves 1,


te nem hallottál még a WC papírról?


Nem csak kakilás hanem pisilés után is használni kell.


Biztos fiú vagy azért gondolod azt, hogy csak kakiláshoz kell, pedig kell pisilésnél is.

2019. jún. 10. 18:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, te nem hallottal meg a huvelyvaldekrol? Az menstruaciotol fuggetlenul bizony termelodik, kinel kisebb, kinel nagyobb mennyisegben..
2019. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
Én sem hordok nyáron alsóneműt, mert nylonharisnyát hordok és az alatt már meleg lenne, meg ugye én nem nő vagyok.
2019. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Ember, az alsóneműnek higiéniai szerepe van, nem a hideg miatt viseli az ember. Hihetetlen, hogy felnőnek emberek úgy, hogy ilyenekre nem jönnek rá. Persze ha naponta váltod a nadrágodat, mint más az alsóját, akkor hajrá.
2019. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem probléma, hogy te nem hordasz. Én biztos nem járnék nélküle. Nem hiszem, hogy egy normális pamut bugyi annyira gátolja a szellőzést. A hüvelyváladékot írták már itt, én nem szeretném, ha olyan lenne a ruhám, meg egy vékony kis nyári ruhában se szívesen ülnék le akárhol bugyi nélkül. De tégy úgy, ahogy neked jól esik.
2019. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Nadrág alá én se mindig veszek fel,ruha alá itthon nem szoktam,amúgy igen.
2019. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Mert amikor leülsz a metrón, folyik az ülésre a sunádból a cucc, más meg nem biztos abban szeretne utánad csücsülni.
2019. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát akinek folyik a sunájából a cucc olyan szinten,hogy átáztatja az ülédt,az menjen orvoshoz.
2019. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést biztos férfi írta ki aki erre élvezkedik
2019. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!