Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! A felsőt be kell...

Lányok! A felsőt be kell tűrni a nadrágba vagy nem?

Figyelt kérdés

Én eddig sosem tűrtem be. Másoknál meg sokszor látom.

A felsőtől is függ?

Ha betűröm, nem tűnik majd nagyobbnak a hasam? Mert nem túl lapos. :'(



2019. jún. 12. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik szettnél máshogy áll jól. Én is van amihez betűröm és van amihez nem, mikor hogy néz ki jobban :)
2019. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, persze, hogy függ a felsőtől. Most megint divat lett betűrni a nadrágba-szoknyába a bővebb blúzt, pólót, inget, sőt, pulcsit is, de a pulcsi most nem aktuális.

Te tudod, mekkora a hasad, ha tényleg nagy, akkor inkább ne. Oldalról nézd meg magad a tükörben. Lehet, hogy csak te látod nagynak. Mi nem látjuk.

2019. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Függ a felsőtől is,de azért mert mások úgy hordják neked nem kell.
2019. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért kell betűrni, mert ellenkező esetben felmerülhet a gyanú (a takarás miatt), hogy esetleg nem a kötelezően előírt tüdőgatyák valamelyikét viseled.
2019. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szoknyában pl betűrőm, mert hülyén néz ki, hogy az A-vonalúmat félig eltakarja a felsőm.
2019. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
soha nem szoktam betűrni (csak nagyon nagyon ritka esetekben pl bizonyos szoknyánál), mert a lábaim eleve hosszúak és vékonyak a felsőtestemhez képest, tehát nagyon bénán néz ki rajtam a szett... ezt elfogadtam, e nélkül a kombináció nélkül is lehet divatosan, csinosan öltözködni.
2019. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
farmeroknál betűröm, sokszor az tartja a nadrágom(nem szeretek övet hordani). de amúgy nem szoktam. télen alap.
2019. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!