Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Lányok! A felsőt be kell tűrni a nadrágba vagy nem?

Én eddig sosem tűrtem be. Másoknál meg sokszor látom.

A felsőtől is függ?

Ha betűröm, nem tűnik majd nagyobbnak a hasam? Mert nem túl lapos. :'(

Keress kérdéseket hasonló témákban: öltözködés, divat

jún. 12. 14:22  Privát üzenet  

A válaszok
Mindegyik szettnél máshogy áll jól. Én is van amihez betűröm és van amihez nem, mikor hogy néz ki jobban :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jún. 12. 14:31 Privát üzenet

Igen, persze, hogy függ a felsőtől. Most megint divat lett betűrni a nadrágba-szoknyába a bővebb blúzt, pólót, inget, sőt, pulcsit is, de a pulcsi most nem aktuális.

Te tudod, mekkora a hasad, ha tényleg nagy, akkor inkább ne. Oldalról nézd meg magad a tükörben. Lehet, hogy csak te látod nagynak. Mi nem látjuk.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jún. 12. 15:21 Privát üzenet
Függ a felsőtől is,de azért mert mások úgy hordják neked nem kell.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jún. 12. 16:34 Privát üzenet
Azért kell betűrni, mert ellenkező esetben felmerülhet a gyanú (a takarás miatt), hogy esetleg nem a kötelezően előírt tüdőgatyák valamelyikét viseled.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jún. 12. 22:12 Privát üzenet
Én szoknyában pl betűrőm, mert hülyén néz ki, hogy az A-vonalúmat félig eltakarja a felsőm.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jún. 13. 09:00 Privát üzenet
soha nem szoktam betűrni (csak nagyon nagyon ritka esetekben pl bizonyos szoknyánál), mert a lábaim eleve hosszúak és vékonyak a felsőtestemhez képest, tehát nagyon bénán néz ki rajtam a szett... ezt elfogadtam, e nélkül a kombináció nélkül is lehet divatosan, csinosan öltözködni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jún. 13. 09:17 Privát üzenet
farmeroknál betűröm, sokszor az tartja a nadrágom(nem szeretek övet hordani). de amúgy nem szoktam. télen alap.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jún. 13. 19:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a jó ebben a divatban hogy a lányok betűrik a nadrágba a vastag pulóvereket?
Egyetemi gólyabálokra szoktak a lányok nadrágba menni? (leginkább a miskolci egyetemre vagyok kíváncsi, d jöhet a többi is, csak írjátok oda a nevét)
Lányok! Elegáns férfi inget betűrjük a nadrágba?
Lányok! Ti betűritek a felsőtöket a nadrágba? Mi ez az új divat?
Lanyok! Szerintetek gaz, ha ket nap egymas utan ugyanabba a nadragba, ugyanabba a cipobe es ugyanabba a kabatba megyek iskolaba lany letemre?
A play it show-ra beöltözők közül kit ábrázolnak a barna kabátba, és fehér nadrágba (a nadrágon fekete szíjjal tekerve végig) beöltöző lányok?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!