Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Izzadság folt mindenhol,...

Izzadság folt mindenhol, megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos, ebben a nagy melegben is ki kell mozdulni. A fekete felsőim kivételével, az összes ruhám mell alatti részen, hátamon átüt, látszik az izzadság, engem nagyon zavar, de mégsem lehetek egész nyáron fekete felsőben. Aki hasonlóan van, mit lehet ez ellen tenni? Van valamilyen trükk? Legtöbb felsőm pamut, tehát nem tudom mit vehetnék fel. Az edzéshez használt melltartók, amiket úgy hirdetnek, hogy felszívja az izzadságot, valóban jók lehetnek? Bár az lenyomja a mellet, annyira nem esztétikus egy lenge felső vagy ingruha alatt.

Várom a tapasztalatokat.


2019. jún. 12. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Más is izzad. Ez van... Ne foglalkozz vele.
2019. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, más is izzad, de én nem nagyon látok mást izzadság csíkos ruhában... Te igen?
2019. jún. 12. 18:17
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Izzadásgátló hónaljstiftet próbáltál már? Anélkül persze hogy izzadsz :D

Én minden reggel 2x4 fel-le mozdulatot teszek vele. (nem egy db lehúzás mint a reklámban. Az semmire se jó)

2019. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A hónaljstift nem fogja meggátolni az izzadást, sem más izzadásgátló spray.. akinek igen, az szerencsés.

Bocsi az offért, én is kíváncsi vagyok valami megoldásra, ugyanettől szenvedek.


Nekem van sportmelltartóm, de egyik sem szívja fel az izzadságot annyira, hogy ne üssön át :/

2019. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, esetleg lengébb fehér felső ha szóba jöhet, szerintem jó megoldás. Tudom, nem a legjobb de legalább nem fekete
2019. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, a lenge felső jó ötlet, de sajnos elkerülhetetlen, hogy rám tapadjon, és ugyan úgy izzadságcsíkos lesz. Hónalj dezodort kenjek a mellem alá? Mondjuk egy próbát megér, remélem nem leszek kiütéses vagy valami. Bár a hátam közepét nem fogom elérni :/
2019. jún. 12. 19:47
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan így izzadok, de nekem legjobban a hónaljam, tenyerem, talpam, hátam és az arcom.. borzasztó.. nem tudok egy szép rózsaszín pólót felvenni pl, de se szürkét, se semmit mert óriási izzadtság foltok vannak mindenhol. Annyira elkeseritő! Hiába zuhanyzok többször, kenem magam stifttel, vagy fújom magam, ugyan úgy izzadok. Átérzem a helyzeted. :( én is lengébb felsőkbe járok, fekete-fehér, néha csíkos(fehér-kék).
2019. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fekete minden mennyiségben. A fehér alapon mintás dolgok is jók de a sima fehéren már feltűnő. Sajnos ez van, nem tudsz mit tenni.
2019. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ki kell mozdulni?

Mi ülünk 8 órát a klíma nélküli 30 fokos irodában, hosszú gatyában. Ventillátor telibe 1 méterről, az jó egyedül. Még.

2019. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Uh sajnálom :( igaz, rosszul fogalmaztam meg a kérdést, én jelenleg gyes - en vagyok itthon.
2019. jún. 12. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!