Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a vépemémyteke azokról a...

Mi a vépemémyteke azokról a lányokról akiken ezek vannak?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed azokról a lányokról (pl egyetemista korú), akik tommy hilfiger,calvin klein, ralph lauren stb... cuccokban járnak?
2019. jún. 15. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Bekepzeltek!

Es tudod,mi az erdekes,ha egy kulfoldi veszei fel a draga,markas cucccokat,klasszul fel van oltozve,pl. kinai,o meg nem bekepzelt!

Azt figyeltem meg.

En is jarok ilyen cuccokban amugy,de tudatosan odafigyelek,nehogy en is bekepzelt legyek vagy azza valjak! Nem tudom,sikerul- e vagy sem.

2019. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én is hordok ilyen ruhákat,de a minőség miatt,a szüleim is ilyeneket hordtak,ezt szoktam meg.

De egyáltalán nem vagyok beképzelt és méha fusztrál,hogy mehogy azt gondolják. Ugyanis vannak nagyon beképzeltek akik direkt hordanak ilyet(esetleg sokszor hamisítvámyt,csak hogy mutassák,hogy nekik erre volt pénzük,pedig hát ugye az nem eredeti...)

2019. jún. 15. 12:44
 3/12 A kérdező kommentje:
Sok barátnőm az egyetemről nem hord ilyet, mégis jó barátok vagyunk,ugyanis nem a euha határozza meg az embert és engem pedig elfogadnak így,ugyanis nem felvágából hordom, olyan mimtha egy h&mes vagy zaras ruha lenne rajta,egyáltalán nem viselkedek másképp.
2019. jún. 15. 12:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem feltunoskodni akarnak, hogy nézd, nekem erre is futja (szüleinek, ha épp nem dolgozik egyetem mellett).


Másrészt van egy réteg(pl focisták), akiknél akkor vagy menő, ha CK alsógatyad van.

2019. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Én külföldön élek. Itt ezek tipikus sznob márkáknak számítanak. Ún. "chav"-ok megveszik jó drágán mikor megkapják a segélyt, aztán egész hónapban kenyéren élnek. Szemmel láthatóan még mosóporra sem marad nekik.😂
2019. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van aki nem sznobságból hordja,hanem minőség miatt és mert ez lett s természetes kiskora óta. Pl én.
2019. jún. 15. 16:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked tetszik, ès ezt szoktad meg, akkor hord!

Az meg hogy ki mit gondol rólad azt le kell sz*rni! :)

Akik ismernek és szeretnek téged azok tudjàk hogy nem vagy beképzelt.

Én az olyan màrkás ruhàkat szeretem, amiken nincs nagy màrkajelzés.:)

2019. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hűha, már azt hittük akinek ilyen ruhája van, az csak ilyen ruhásokkal barátkozhat :D

semmi különben, az hogy ruhákat hordanak ordenáré márkajelzésekkel. egyik szaktársnőm a fizetését calvin klein pólóra költi de egy lepukkant havi 10 ezer forintos koliból jár be. semmit se jelent, simán lehet, hogy csak ezt tartja valaki menőnek, és összespórolja rá inkább. mondjuk ez a lány nagyon aranyos, őt inkább kicsit sajnáltam, hogy miért akarja ennyire megmutatni másoknak.

2019. jún. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja,en is ilyen cuccokban jarok,elso vagyok ,de a wc- m kint van a folyoson! Utalom a szerloket szakembereket,utalnam,ha felbontanak a lakasomat,hogy bevezessek a wc- t,por,piszok lenne napokig!

De azert jo is lenne...

2019. jún. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha csak a címkén látszik, hogy ilyen a márkájuk, akkor oké. De mikor nagy felirat hirdeti, hogy "Igen, nekem telik rá!!! Látjátok? Látja mindenki? Biztos?" na az nevetséges.

[link]

[link]

Ez elég gáz, főleg mindennapi viseletre.

Ez ok:

[link]

[link]


Úgy gondolom, akinek tényleg van rá pénze, az nem érzi szükségét annak, hogy ezt hatalmas feliratokkal mások tudtára adja:)

2019. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!