Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti mi alapján vesztek...

Lányok! Ti mi alapján vesztek melltartót? Hogy jó legyen méretben? Nehezen veszek passzolósat!

Figyelt kérdés
Most fogytam a pajzsmirigy miatt.Kisebb kell.De amúgy sem tudok soha normálisat venni.Vagy kicsi vagy nagy.Sokszor zavar a fém része.

2019. jún. 16. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Felpróbálom. A melltartók java hasraütés szerűen van méretezve, a kosár kialakítása miatt is tűnhet más méretnek. Muszáj próbálni.
2019. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
próbálni kell. meg ugye jó minőséget kell venni, nem az 500 ftos kínait
2019. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Én mindig is merevítő nélkülit hordtam. Mondjuk nekem csak B-sek a melleim.

Sokkal kényelmesebbek, ugyanúgy szép formát adnak a mellnek, tartanak rendesen és vannak bőven szexi darabok is. Én amúgy rendelni szoktam. (H&m, Tezenis, Victoria Secret)

2019. jún. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én felpróbálom őket
2019. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Titeket nem zavar,a fél kapocs,vagy a műanyag húzós bütyök a hátán,vállán? Nekem inkább a melegben ,mikor hozzáragad,tapad a bőrömhöz.
2019. jún. 16. 11:05
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
#5 nem hordok levehető pántú melltartót, nincs egyiken se műanyag pöcök, a pántállító pöcök fémből van, és nem zavar
2019. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajna a pajzsmirigytől izzadok,ha a fém hozzámér,néha viszket,így nehezebb.övvel is ez van :)
2019. jún. 16. 11:57
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Kizárólag merevítő és tömés nélkülit veszek, számomra az a kényelmes. Mindig próbálni kell, mert ahogy előttem is írták, hasra ütés szerűen méretezik. Van hogy elég eggyel kisebb vagy nagyobb körméretűt vennem és máris normálisan áll. Meg nem vacak kínait kell venni.
2019. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

a cicid formájától és tartásától is függ, hogy mi az ami a legkényelmesebb és legjobban áll

nekem C-s mellem van és a hízásoktól, fogyásoktól, sportolástól nincs olyan szép tartása

ezért általában triumphosat veszek a mindennapokra, vastagabb pántosat, nem a kimondottan spagettiset, illetve nem cserélhető a pánt, szépen ráfekszik a mellemre a bimbón felül is egy pár centivel, az olyat kevésbé szeretem, aminek a mellrészében nincs elég anyag, hiába jó a méret

úgy kell körméretet választani, hogy úgy legyen kényelmes, hogy a kapocsnál legyen még legalább egy pöcök kiengedni és egy szorosabbra venni

néha sportmelltartót is hordok, ha ilyen pulcsis időszak van, az a legkényelmesebb, nem állítom olyan szorosra, de a tartást szépen megadja és nincs benne merevítő ugye, nekem decathlonos van

a minap láttam facen ezt a tesztet, hogy milyen melltartó típusok vannak, nézegesd hátha találsz olyat, ami megfelelőnek tűnik a preferenciáid alapján, minél több fazont kell próbálgatni, valamelyik előbb utóbb bejön

[link]

2019. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Próbálj fel többféle fazont, a pántot szerintem át lehet varrni fixre, ha ennyire zavar az állító.
2019. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!