Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiscicisek! Milyen melltartót...

Kiscicisek! Milyen melltartót hordtok, vagy hordtok egyáltalán?

Figyelt kérdés

A normál melltartókat nem szeretem. Braletteket hordok, de sokszor az is nagyon zavar. Bimbi körvonalát meg ugye nem illik "mutogatni", valami azért kell.

Elvileg 75/b cicifix kell, de 2-3 hónap után annyira kinyúlt mind, hogy nem tudtam hordani. Még a jó márkáknak is...



2019. ápr. 17. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Úristen.. Neked a B kicsi cici? Nekem 75/B - s a cicim es eleg nagynak tunik. Sose rakom ki a melleimet telen nyaron garbos felsobe jarok(stílusom). Viszont feszulos, es igy is mindenki a mellemet bamulja állandóan. Azért a b az nem kicsi.
2019. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
91%
B az nem kis mell hanem közepes. Én 70A-val F@F-es tömés nélküli melltartót vagy sportmelltartót hordok.
2019. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

De a B elég kicsi, nem is mell így a melltartó se kell...kb C-Dtől mondható normálnak és E, F, G nagynak. Persze még efölött is vannak betűk, szóval akkor a sor eleji A és B mitől lenne nagy?:D

Ráadásul a 75 körméret is igen soványka lányra utal.

2019. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Első! Az alakjától is függ, hogy mekkora kosár kell.

Nekem pl kicsi a mellem de széles, szottyadt a szoptatástól, így kénytelen vagyok C kosarat választani.

Ha nagyon kinyúlnak a melltartóid, akkor vagy nem jó minőségű vagy rossz programon mosod őket. Egy triumph vagy intimissimi nem megy tönkre 2 hónap alatt. Vagy eleve rossz méretet vettél.

2019. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

sose szerettem melltartót hordani, nekem nem kényelmes, pedig sokat próbáltam, de végre úgy 1,5 éve találtam egy olyat, ami számomra tökéletes (sloggi zero feel bralette)

vigyázok rá és a megadott hőfokon mosom, így egy évet bírt ki úgy, hogy szinte csak ezt hordtam

most is hordható lenne, csak kicsit kinyúlt és így már nem az igazi, de szerintem ha csak évente kell vennem egyet, az még mindig nagyon jó

glamour napokon van rá 20% kedvezmény, most már 2-t vettem rögtön

több ismerősömnek is ajánlottam már és eddig mindenkinek nagyon bejött, az egyik barátnőm azóta mást nem is hajlandó hordani (én se, csak ha esetleg olyan kivágású a felsőm, ami alá ez nem passzol)

szóval szerintem egy próbát megér

a triumph-ban kapható, ott meg tudod nézni, ha érdekel

2019. ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem hordok melltartót,csak párszor egy évben./pl:munkaalkalmassági,kiakarom rakni/.Fogalmam sincs milyen méretem van.
2019. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 nem zavar, ha megnéznek, ha átlátszik a mellbimbód? Vagy bimbótapaszt hordasz?

Melltartómentes voltam egy darabig. Több réteg ruhánál jó..., de egy nyári napon rövidujjúban lementem a boltba, ahol légkondi van ugye... kőkemény bimbi, mindenki bámul. Rossz volt

2019. ápr. 17. 23:06
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem zavar,ha bámulnak.Van akinek mindene kilóg,az nem olyan bűn sokak szerint,de had lessenek.Nem vagyok szégyenlős.Most sincs rajtam,itt ülök a fogorvosnál.
2019. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!