Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyet illik felvenni egy irodába?

Ilyet illik felvenni egy irodába?

Figyelt kérdés
[link]

#illem #dress code #Irodai öltözködés
2019. jún. 19. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Irodája és dresscode válogatja. De szerintem csini, kicsit lazább helyeken teljesen vállalható.
2019. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem szigorú inges iroda akkor persze.
2019. jún. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Ha kapsz ruhapénzt akkor elvárhatják hogy azt viseld amit a munkáltató megkíván ha nem akkor ez tökéletes választás.
2019. jún. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, milyen iroda.

Nálunk még kicsit túlzás is lenne. Nővéremet meg páros lábbal rúgnák ki (náluk szigorúan tilos a rövid nadrág/szoknya és a spagettipántos felső)

Én saját magam mindenesetre nem vennék fel ilyesmit munkába.

2019. jún. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Akkor a nővéred mehetne a munkavédelmi bíróságra mert ruhaviselet nem elég indok egy ember elbocsájtásához.
2019. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Ha előírás x ruha, és ezt az előírást megszegi, akkor hogy a túróba ne lenne indok.

(Egyébként cuki vagy, attól, hogy valami hivatalosan nem indok, attól még megoldják ám, csak úgy mondom. Ne legyél már ennyire naiv.)


Miért lettem lepontozva amúgy? Tényleg munkahelyfüggő, ezen mi nem hasznos? :D

2019. jún. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Az előírást a munkavállalónak alá kell írnia, ha nem írja alá akkor automatikusan nem egyezik bele.

Tudtommal a tudás és a gyakorlat van előtérben minden “ normális” munkahelyen és nem az öltözet mert ha igen akkor bárkit bármire fel lehetne venni csupán azt vegye fel amit megkövetelnek.


Én pontoztalak le , mindenkit leszoktam mert velem is ezt teszik.

2019. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!