Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20 éves vagyok, de nem találom...

20 éves vagyok, de nem találom a stílusom. Hogy öltözködjek "felnőtt" módjára?

Figyelt kérdés

Most lehetőségem lesz új nyári ruhákat szerezni, mert amik egy éve még jók voltak ki kellett "dobni", mert az egyik, hogy kihíztam(nem lettem kövér csak kb most sikerült kinőni a tini alkatom), a másik meg, hogy iszonyatosan gyerekesnek találtam őket(toppok, minden féle színes/mintás/feliratos pólók, apró sortok(nem πcsa villatntós)).

Szeretnék egy nőies, felnőttes, komoly stílust kialakítani. Nem szeretnék vagyonokat költeni, de normális ruhákat szeretnék, amik nem úgy állnak rajtam mint egy kiscsajon.

Milyen boltokat érdemes nézni?

(Árkád van legközelebb) Illetve van esetleg bármi ötletek honnan merítsek ihletet, milyen szetteket hogy kombináljak?

(szoknyám van csak ami normális, azt nem szeretnék venni)

Sort, ujjatlan ing, egyenruhákban gondolkodom, de nem tudom milyen fazont, anyagot stb válasszak.



2019. jún. 20. 12:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez nem kislányos:

[link]

2019. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Fogja meg egy göncöd:

Mesefigurás póló - ennek mi a nem gyerekes megfelelője? Vedd meg azt.

2019. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!